Ocak 22, 2022

GoalBien.com

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Bir sezon sonra Houston Texans koçu David Gully

HOUSTON – Bir kaynak ESPN’den Adam Schiffer’e Teksaslı baş antrenör David Gully’nin kovulduğunu söyledi.

Bir kaynak Schaffter’a saldırı koordinatörü Tim Kelly’nin de kovulduğunu söyledi.

Pazar günü, Teksaslılar 4-13 sezonunu bitirdikten sonra Gully ikinci sezon için geri döneceğini söyledi. Ancak, Teksaslıların mülkiyeti ve ön büro, koçu son birkaç gün içinde değerlendirmek için aldı ve Perşembe günü onu kovmaya karar verdi.

Çekimler, Texans’ın 65 yaşında ilk kez NFL baş antrenörü olan kıdemli bir asistan olan Gully’yi işe almasından bir yıl sonra gerçekleşti. Gully, Ocak 2021’de Grup CEO’su ve Yönetim Kurulu Başkanı Cal McNair ve Genel Müdür Nick Caeserio tarafından işe alındı. Lone Block antrenörü geçen sezon işe alındı ​​ve NFL’deki üç Siyah antrenörden biriydi. Gully’nin kovulması, Pittsburgh Steelers’ın Mike Tomlin’i şu anki NFL’nin tek koçu olarak bıraktı.

Gully, Houston’da işe alınmadan önce, iki sezon Baltimore Ravens’in baş antrenör yardımcısı, oyun koordinatörü ve geniş alıcı antrenörü olarak geçirdi. Gully, 43 yılını kolej futbolunda ve NFL’de asistan olarak geçirdi.

Gully’nin baş antrenör olarak ilk sezonunda, Teksaslılar bir önceki sezon geçici antrenör Romeo Grenell altında kazandıkları maçların aynısını kazandılar. Gully bunu, azalan bir liste ve son dört yılda yalnızca bir ilk tur seçimi olan bir ekiple yaptı.

Houston’da oyun kurucu yoktu deshan watsonMcNair ailesi, Caserio’yu işe aldıktan sonra Ocak ayında işi talep etti. İki ay içinde Watson aleyhine açılan 23 davadan ilki cinsel taciz ve görevi kötüye kullanmakla suçlandı. Halen 22 aktif vakayla karşı karşıya olan Watson, eğitim kampına şikayette bulundu ve tüm sezon aktif listede yer aldı. Oyun kurucu, her oyun için sağlıklı bir çizikti.

READ  La Palma Volkanı, Bugün Canlı Güncellemeler: Patlama, Tsunami Uyarısı ve Son Haberler | Kanarya Adaları

2021 Teksaslılar da savunma sonuçlarından yoksundu JJ Watt2020 sezonunun ardından serbest bırakılması istenen oyuncu, şimdilerde Arizona Cardinals forması giyiyor.

Bu sezon, Teksaslılar Jacksonville Jaguarlarına hükmetti. Tiroid Taylor Sol uyluk yaralanması ile 2. hafta. 2021 üçüncü turda onun yerine seçildi Davis MillsTaylor, sakatlık rezervindeyken, altı başlangıcında 0-6 gitti.

Taylor, sakatlıktan dönmek için mücadele ettikten sonra, arka arkaya haftalarda Jaguar’ları ve Los Angeles Chargers’ı kazandığı Mills ile kıyaslandı.

Gully ve Kelly yönetiminde, Houston’ın suçu Football Outsiders DVOA’da 31. sırada yer aldı. ESPN rakamlarına ve verilerine göre, Teksaslılar 172 puan daha iyi performans gösterdi.

Teksaslıların 13 mağlubiyeti, 2013’ten bu yana tek bir sezonda daha fazla sahiplik iddiasında bulundu.