Ocak 22, 2022

GoalBien.com

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Belediye başkanı, ‘Valimiz nerede?’ diye sordu.

YeniArtık Fox News yazılarını dinleyebilirsiniz!

Florida Hükümeti Ron DisantisSunshine eyalet belediye başkanının Desantis’in ülke çapında artan sayıda korona virüsü vakası arasında nerede olduğunu sormasının ardından ofis geri çekildi.

Florida’daki Orange County’nin Demokrat Belediye Başkanı Jerry Demings, Salı günü düzenlediği basın toplantısında Descondes’e saldırdı ve artan Hükümet davalarının ortasında eyalet sakinlerinin, yükseliş sırasında Desandis’in medyanın önünde yokluğundan “öfkelenmesi” gerektiğini söyledi. .

Miami Beach belediye başkanı CNN’e bu hükümeti anlatıyor. Desantis aşı olmadan ‘şampiyon’ olmaya karar verdi

Florida Valisi Ron Desantis, Sunshine State için Fox Nation Patriot Ödüllerini memnuniyetle karşılıyor.

“Sakinlerimiz, tüm Florida sakinleri çileden çıkmalı ve şimdi şu soruyu sormalılar: Eyaletimiz nerede? Valimiz nerede?” Deming’ler Söz konusu. “Ron Desantis şimdi nerede? Valinin Govt-19 hakkındaki basın toplantısını en son ne zaman gördünüz?”

Valilik Perşembe günü Demokratlar tarafından saldırıya uğradı ve bir iletişim çalışanı Twitter’da bunun Desantis’in halka açık etkinlikler planlamadığı için tatile çıktığı anlamına gelmediğini yazdı.

“Sadece bilgi, [DeSantis] Tatilde değil. Ofisimizden kimse öyle olduğunu söylemedi, “dedi bir Disney çalışanı olan Kyle Lamb.

“Onu zorlayan herkes halka açık masayı kolayca görebilir ve geçen hafta aramalar ve randevular aldığını gördü” diye devam etti. “Genel etkinlik yok =” Tatiller “”

Florida’daki Demokratlar, eyaletteki artan hükümet davaları ve Cumhuriyetçi vali Omigran’ın muhalefetinin yayılması nedeniyle D’Santis’i harekete geçmemekle suçladılar.

Fox News uygulamasını edinmek için buraya tıklayın

Demokrat Miami Beach Belediye Başkanı Dan Kelber kısa süre önce CNN’nin New Day programında göründü ve Desantis’i aşısız “şampiyon” olmakla suçladı.

Kelber’in Desantis’e saldırıları, DNY Temsilcisi Alexandria Ocacio-Cortes’in Miami’de bir arkadaşıyla birlikte görülmesinden birkaç gün önce gerçekleşti.

READ  Joe Biden, Demokratlar altyapı faturasını geçirirken Biden'ı 'anıt ileriye' selamlıyor