Aralık 8, 2021

GoalBien.com

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Beats, kanat ucu tasarımı ve 200 $ fiyat etiketi ile Fit Pro kulak yastıklarını duyurdu

Beats bugün en yeni kablosuz kulaklıkları olan 199,99 $ Beats Fit Pro’yu duyurdu. Yeni ürün, Apple’ın sahip olduğu marka serisinin bir parçasıdır. stüdyo izmaritleri, Bu yılın başlarında piyasaya sürüldü ve Powerbeats Pro / Güç vuruşları. Fit Pros, aktif gürültü engelleme, IPX4 su ve ter direnci ve yedi saate kadar kesintisiz oynatma (veya kasa şarjları eklerken 30 saat dinleme) içerir.

Yeni kulaklıkların en dikkat çeken özelliği, tasarımlarının kalıcı bir parçası olan kanat uçları. Beats, doğru malzemeyi ve esneklik seviyesini bulmak için bir sürü araştırma ve kullanıcı testi yaptığını iddia ediyor. Antrenmanınız ne kadar zor olursa olsun, Fit Profesyonellerinin kulaklarınızda kilitli kalmasına yardımcı olmak için kanat uçları vardır.

Beats Fit Pro kulaklık başlıkları, esnek, çıkarılabilir kanat uçlarına sahiptir.
Animasyon: Vuruşlar

Apple’ın iç kısmındaki normal silikon stüdyo tomurcuklarının aksine, Fit Pro pedleri, tek adımlı entegrasyon, iCloud cihazlarınızda otomatik senkronizasyon ve Apple donanım ürünleri arasında otomatik geçiş gibi tüm özellikleri içeren H1 çipine sahiptir. Ayrıca uzamsal ses için dinamik kafa takibi içerirler ve Beats’in yepyeni cilt algılama sensörü ile entegredirler. Üçüncü nesil havalimanları.

Gürültü engelleme yöntemi Airbnb Pro’dakiyle aynıdır, bu nedenle dış dünyayı sakinleştirmede çok etkili olabilir. Hem ANC hem de şeffaflık modu devre dışı bırakıldığında, Fit Pro görüntüleri, özel kulak şeklinize göre ses performansını iyileştirmek için Apple’ın Uyarlanabilir EQ’sunu kullanır.

Beats Fit Pro kulaklıklar dört renkte mevcuttur: Siyah, Beyaz, Gri ve Mor / Pembe. Ön siparişler bugün, 5 Kasım’da gönderilecek. En son Beats Butts kararını okumak için uzun süre beklemenize gerek yok: birkaç gündür test ediyorum PowerBeats Pro’dan sonra şirketin en iyi, en odaklanmış ürünü olduğunu gördüler.

READ  Bonan, Sapona'nın 1/6'sını ihlal etmekle suçlandı