Ocak 22, 2022

GoalBien.com

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Baba ve iki oğlu kuruyan Noel ağacı ve sızıntı nedeniyle evde çıkan yangında öldü

Wilhelm Cumartesi günü CNN’e verdiği demeçte, “Doğum yeri bir Noel ağacı, bu yüzden elektrikten mi yoksa kuru eski bir Noel ağacından mı kaynaklandığını bilmiyoruz” dedi.

“Kraliyet ailesinin bu sabah bir evde çıkan yangında babalarını kaybettiği üzücü haberini bu Noel sabahı sizlerle paylaşmak dayanılmaz bir üzüntüyle. [Eric] Ve Quakertown Community School District One tarafından paylaşılan iki Richland İlköğretim Okulu öğrencisi Facebook gönderisi.

Wilhelm, Cumartesi günü saat 01:22 civarında eve polis ve itfaiyecilerin çağrıldığını ve yangın çıktığında beş aile üyesinin evin ikinci katında uyuduğunu söyledi. İlk müdahale ekipleri eve birkaç kez girmeye çalıştı, ancak itfaiye şefi yangının büyüklüğü nedeniyle içeri girmekte zorlandığını söyledi.

Wilhelm CNN’e verdiği demeçte, “Ateşli bir binanın önüne girmek çok tehlikeli” dedi. “Ön kapı ve ön cam bloke oldu, bu noktada yangın tüm eve yayıldı. İtfaiyecilerin güvenli bir şekilde girmesi çok zordu. Biraz zaman aldı.”

Wilhelm, itfaiye ekiplerinin nihayet eve girdiğinde, 41 yaşındaki Eric King ve iki oğlunun cesetlerini iki buçuk katlı bir evin ikinci katında bulduklarını söyledi. Wilhelm, anne ve ailenin en büyük oğlunun hafif yanıklarla kurtulduğunu, yaraları nedeniyle Lehi Valley Hastanesinde tedavi edildiğini ve daha sonra serbest bırakıldığını söyledi.

Bucks County Coroner Meredith Buck, adli tabibin üç ceset için de otopsi yapmasının beklendiğini söyledi.

Yangında ailenin her iki köpeği de yandı.

A GoFundMe sayfası Pazar öğleden sonraya kadar King ailesini desteklemek için 530.000 $ toplandı – ilk 20.000 $ hedefinden fazla.
READ  İngiltere'de yapılan bir araştırma, MRNA Govt-19 aşısının en büyük güçlendirici etkiye sahip olduğunu buldu.