Aralık 8, 2021

GoalBien.com

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Astros Güncellemeleri ve Red Sox’a Karşı Haberler

Chris Saleh, Boston için Game 1 ve Houston için Framber Waltz’ı gözden geçirecek.

Fox Sports 1’i izleyin ve WEEI’de dinleyin (Boston’da 93.7 FM).

Globe yazarı Julian McWilliams, oyun boyunca canlı yorumlar sağlayacak. Aşağıdan takip edin, Ve güncellemek için buraya tıklayın.

Ayrıca bkz. Red Sox kapsamı | Canlı kutu skoru | Canlı oyun | nasıl görülür


Valdes’de Sayıların Arkasında – 18:03

Dört vuruşu dışında, Valdes’in tüm çıkışları yere çakıldı. Red Sox onu henüz bulamadı.

Satıştan ilginç bir yaklaşım – 17:53

İlginç not: İndirim, Altuva’yı şoke etti.

Sail, beşi düz olan dokuz piyade sopasına yedi sürgü fırlattı.

Sox, Waltz’ın boğulmasını çözemez – 17:45.

Valdes’in boğulması onun evcil hayvanı, şimdiye kadar Red Sox onu ya da onu çözemedi.

Üç vuruşu tetikledi ve iki vuruşta iki topa vuran oyuncuyu kırdı – biri Swarovski’ye, ardından Towers’a. Batıyor ve curling topunu oynuyor ve Martinez’i bu üçüncü vuruş için kovalıyor ve Hunter Renfro’yu içinde donduruyor.

Chris Cell’in Socks hücumundan neye ihtiyacı var – 17:35

Render Sox dün gece ilk vuruştan sadece iki sayı, Sander Bogarts ise iki sayı kaydetti. Bireysel evler size zarar vermez. Satışlar, Alvarez’in solo pop müziğinin ardından bu vuruşta iyi yanıt verdi. Şimdi biraz rahatlamak suç.

Astros tekrar grevde – 17:25.

Bu, satışların en kötü adımı değil, Jordan Alvarez’de güçlü bir vurucunun kaliteli salınımı. Bu, sezon sonrası ikinci homer. Bugün .320 playofflarda yüzde .380 yavaşlama ile kazandı.

Red Sox hücumunun farklı yapması gerekenler – 17:19

Önemli anlarda suç çok etkili olmalıdır. Skorda koşucularla 9-0, bodrumda 11 koşucu bıraktılar.

Kırmızı çorap: Hernandez CF, Swarovski 1B, Bogarts SS, Thevers 3B, Martinez DH, Renfro RF, Vertugo LF, Arroyo 2B, Vasquez C

İlk satış nasıldı – 17:17.

Satış, 97 mil hızla çıkabileceği dokuz saha gerektiriyor. Son başlangıcı onun için değişmedi, ama şimdilik öyle görünüyor. Bir çığlığı tetiklemeden önce, Breckman dönüşümünü kontrol etti.

Chris Sale’den ne beklemeliyiz? – 17:05

Eski satışlar her zaman bir artıdır, ancak yaralanma olmadan önce playoff satışları iyi değildir. Bu yıldan önce dördü başlayan playofflarda yedi maçta 5.76 ERA yayınladı. Satış fırtınasıyla yüzleşmeli ve oyunu çok erken açmamaya çalışmalısınız.

Astros, Chris Cell’e karşı nasıldı – 17:00

Astros’a Karşı Satış: Jose Altuway 8-24, Michael Brandley 8-41, Alex Breckmann 1-6, Carlos Correa 4-19, Aletimis Theos 1-3, Yuli Curiel 3-8, Martin Maldonado 2-11

Red Socks’un dün geceden beri aldığı iyi bir şey var mı? 16:55

Takım iki vuruş için Carrot Whitlock’u kullandı, ancak Tanner kancadan uzak durdu ve satışlar zorsa bazı vuruşlar yemek için çağrıda bulundu.

Çoraplar ivme kaybetti. İyileşebilirler mi? – 16:45

Beyzbolda motivasyon bir sonraki günün başlangıcı kadar iyidir ve Chris Sale o kadar iyi değil, bu yüzden Astros tarafında motivasyon olduğunu söyleyebilirsiniz – özellikle de yarasaları nasıl döndürdükleri o dokuzuncu vuruşta.

Oyun 1’deki satışlar 2 isteka sürdü ve yönetici Alex Cora fişi çekmeden önce bir koşudan vazgeçti. Öte yandan Red Sox, 1. Oyununun başında derdine ortak olan Framber Valdez’i görecek. Waltz da 2. turda gitti ve üç koşu yaptı.

Sıralar – 16:25

Astrolar: Altuve 2B, Brantley LF, Bregman 3B, Alvarez DH, Correa SS, Tucker RF, Gurriel 1B, Siri CF, Maldonado C.

Saha: LHP Framber Vals (11-6, 3.14 DÖNEM)

Kırmızı çorap: Hernandez CF, Swarovski 1B, Bogarts SS, Thevers 3B, Martinez DH, Renfro RF, Vertugo LF, Arroyo 2B, Vasquez C

Saha: LHP Chris Satışları (5-1, 3.16 ERA)

Dün gece – 16:20

Evet, hakem Red Sox’u 4. maçı kaybederken yaraladı. Ama plakalarında bir sürü suçlama var. Chad Finn girer.

Şanslı bir hatıra – 16:05

En az bir kişi dün gece Fenway yakınlarında iyi vakit geçirdi. Sander Bogarts Glander Monster koltuklarında bir ev başlattığında bir Allston’lı adam parkın dışındaydı. Topu Lansdowne Caddesi’nden almadan önce ona baktı.

Espinal, o adamın tam olarak nasıl o olduğunu açıklamadan önce, “Bazı adamlar şanslıdır,” dedim. “Lansdowne Caddesi’nde sokağın karşısındaki bir kapı levhasının altına çarptı ve geri döndü. Yeşil Canavar’ın arkasında çok yükseğe döndü. Onu yakalama şansım oldu.

Hikayenin tamamını buradan okuyun.

Bugünkü hava durumu raporu – 15:55

Hafta devam ederken Boston bölgesinde hava ısınıyor. İlk sahada 65 derece civarında olacak, daha sonra en az 50’lerde olması bekleniyor.


Julian McWilliams’a [email protected] adresinden erişilebilir. Onu Twitter’da takip edin JulianMack tarafından. Katie McNerney’e [email protected] adresinden ulaşılabilir. Onu Twitter’da takip et @k8tmac.

READ  Russell Westbrook, Los Angeles Lakers'tan Oklahoma City Thunder karşısında 26 sayılık bir farkın ardından yenilgiyi kabul etti.