Aralık 8, 2021

GoalBien.com

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Astros, ALCS Game 4 2021’i yendi

BOSTON-Salı gecesi Astros’un ‘yorgun saha personeli, Sander Bogarts’ın ilk vuruş vuruşundan sonra Red Sox’u skorsuz tutarak işini yaptı. Astros’un ihtiyacı olan şey, sonunda bir miktar debriyaj başarısı getirmenin bir yolu. Kümeler halinde geldiler.

Houston, dokuzuncu vuruşta yedi koşu attı – Salı gecesi Red Sox’u Fenway Park’ta sersemleten Red Sox as atıcısı Nathan Evalti’ye karşı dördü dahil. 9-2 galibiyet Oyun 4’te Amerikan Ligi Şampiyonası serisi her biri iki galibiyetle bağlandı.

Dört maçtan sonra dengelenen sezon sonrası en iyi yedi serinin hepsinde, Oyun 5 seriyi 44 üzerinden 63 kez (yüzde 70) kazandı. 5. maç Çarşamba günü Fenway Park’ta oynanacak.

Dokuzuncu 2’de yerleşik, Jason Castro Carlos, Kore’yi yenmek için Evaldi’den 2-2’lik bir atış yaparak kariyerinin en büyük vuruşunu yaptı. Michael Brandley Martin Perez, vuruş sırası sonrasında üç koşu ekledi. Astros, playoff’larda tarihlerindeki en büyük vuruşlarla oradan döktü.

Jose Altuve Houston’ın rallisi, sağ elini kullanan bir Carat Whitlock’un sekizinci vuruşu yönetmesi için oyun zamanlayıcısı ile başladı. Bu, 21. kariyerinin sezon sonrası koşusu, Her zaman üçüncü oldu Manny Ramres (29) ve Bernie Williams’ın (22) arkasında.

READ  Oklahoma Sunners teknik direktörü Lincoln Relay, Baylor Pierce Field'ın son golünü attı - 'Kabul etmiyorum'