Aralık 8, 2021

GoalBien.com

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Apple Watch Series 7 gemisi için plastik yerine alüminyumdan yapılmış yeni şarj kovası

Apple Watch Series 7 birkaç gün içinde mağazalara ulaşırken, şu anda bulduğumuz birkaç küçük ipucu var. Apple Watch yasağı bugün kaldırıldıktan sonra kutudan çıkan yeni güç kablosunu görebildim.

İtalyan YouTuber tarafından keşfedildi iMatteoYeni Apple Watch Series 7 şarj kovası plastik yerine alüminyumdan yapılmıştır. Sadece bu değil, daha önce duyurduğumuz gibi artık bir USB-A ile değil, bir USB-C bağlantısı ile geliyor.

Apple Watch Series 7’deki değişikliklerden biri, daha hızlı şarj olabilmesiydi, ancak bunu yapmak için Apple, yeni bir alüminyum dış kenar kullanmak için şarj tarafını değiştirmek zorunda kaldı. Justin.

Apple, yeni kablo ile Apple Watch Series 7’nin %33 daha hızlı şarj edilebileceğini ve 45 dakikalık şarjda %80 pil ömrü garanti ettiğini iddia ediyor. Elbette, kullanıcıların Apple’a ihtiyacı var 20W güç tuğlası iPod Air, iPod Pro veya Homepot Mini ile hızlı şarjın avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Bunun dışında, bu yeni saatin satış noktası, eski versiyonlara kıyasla 41mm ve 45mm, 40mm ve 44mm gibi geniş ekran boyutlarıdır. Bu geniş ekran, bazı yeni saat yüzleri, değiştirilmiş kullanıcı arayüzü ve hızlı yol içeren bir QWERTY klavye barındırıyor, böylece kullanıcılar Apple Watch Series 7’yi kullanırken kelimeleri kaydırabiliyor.

Bu yeni Apple Watch şu anda ön sipariş için mevcuttur, ancak Apple Store’dan çevrimiçi sipariş verirseniz Kasım ortasına kadar bir tane alabilirsiniz. Müşteriler, Apple Watch Series 7’nin resmi olarak Apple Store’larda ve diğer perakendecilerde piyasaya sürüldüğü Cuma günü almaya çalışabilirler.

Apple Watch Series 7 hakkında bilmeniz gereken her şeye göz atın Buraya.


Daha fazla Apple Haberi için YouTube’da 9to5Mac’e bakın: