Ocak 22, 2022

GoalBien.com

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Andrew Garfield, ‘Spider-Man: No Way Home’da Peter Parker’ı tekrar kadrosuna katmak için açıldı

A Varyete röportajı Perşembe günü serbest bırakıldı, kıdemli Spider-Man Toby Maguire ile birlikte kurduğu eski web-slinger serisinin geri dönüşünü tartışıyor. Tom HollandaPeter Parker, Multiverse’i kurtarıyor.

Aralık ayında “Spider-Man: No Way Home” vizyona girmeden önce Garfield, Marvel hayranlarından onun filmde oynayacağına dair spekülasyonları dağıtmaya devam etti. Eylül’de “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”a katıldığında, Maguire ile anlaştıkları viral filmin sahte olduğu konusunda ısrar edecek kadar ileri gitti.

Garfield’ın Örümcek Adam enkarnasyonu 2012’de “İnanılmaz Örümcek Adam” ile başladı. İki yıl sonra, “The Amazing Spider-Man 2″deki rolünü yeniden canlandırdığında, casusluk duyguları yeniden su yüzüne çıktı. Devam filmi, Emma Stone’un oynadığı romantik ilgisi Gwen Stacey’nin ölümüyle trajik bir notla sona erdi.

Garfield’a göre, “Peter Parker’ı oynamak hakkında tekrar bir konuşma beklemiyordu”, ancak yapımcı Kevin Faiz ve Amy Pascal ve yönetmen John Watts’tan bir telefon görüşmesi, Garfield’a bir iyileşme sahnesi sağlayan her şeyi değiştirdi.

“Spider-Man: No Way Home”da Garfield’ın Spider-Man’i, Hollanda’nın romantik MJ’i Zentaya’nın rolünü kurtarabilir. Arsa, Garfield’ın mülkiyete dönme kararını doğruladı.

38 yaşındaki yıldız, “Peter’ımın pek çok cevaplanmamış sorusu vardı, nereye bıraktık. Geri çekilip onu biraz tedavi etmem gerekiyor” dedi. Çeşitlilik.

Mülkiyete dönüşün karakterinin “en travmatik anı iyileştirmesine” izin verdiğini ve karakterinde Gwen’i kurtarmak için ikinci bir şansı olan “kozmopolit derecede güzel” bir şey olduğunu söyledi.

“Tick, Tick … Boom!”, “Hexa Ridge” ve “The Social Network” filmlerinde rol alan Garfield, “Eğer doğru geliyorsa, Spider-Man’i tekrar oynama fırsatını kesinlikle memnuniyetle karşılayacağını” açıkladı. ”

Kristen Bell 'Penceredeki Kadın'

İkonik gence dönüşen süper kahramanı oynamak hakkında şunları söyledi: “Peter ve Örümcek Adam, tüm bu karakterler en büyük iyiliğe ve pek çok şeye hizmet ediyor. O, mücadeleyi ve kaybı bilen Queens’ten bir işçi sınıfı adamı. Ben’ Deneyeceğim ve eğer geri adım atma ve bu hikaye hakkında daha fazla şey anlatma fırsatım olursa, kendimi çok kararlı ve kararlı hissedeceğim.”

“Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok” tarih yazdı İkinci en yüksek açılış Film, yurtiçi gişede 260 milyon dolar hasılat elde etti.

Sadece 2019’un tüm zamanların en büyük gişe rekorları kıran filmlerinden biri olan “Yenilmezler: EndCom” çok sayıda açıldı.

READ  Özel SEC, Tesla'yı güneş paneli kusurlarına ilişkin ihbarcı iddiaları konusunda inceliyor