Ocak 22, 2022

GoalBien.com

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Amazon, Hedef, Walmart ve daha fazlası

Siber Pazartesi nedir?

Cyber ​​​​Monday, geleneksel tatil alışveriş sezonundan hemen önce, Kasım ayının sonunda gerçekleşen yıllık bir satış etkinliğidir.

Siber Pazartesi 2021 ne zaman?

Siber Pazartesi her zaman Şükran Günü’nden sonraki Pazartesi günü olur. Bu yıl Siber Pazartesi, 29 Kasım 2021’de yerel saatle gece yarısı 12’de geliyor.

Siber Pazartesi Satışları Ne Kadar Sürecek?

Siber Pazartesi teknik olarak bir gün sürse de, satışlar genellikle gerçek alışveriş gününe günler ve haftalar, bazen bir hafta sonradır. Siber Pazartesi. Dolayı Bu yıl teslimat gecikmesi, Bazı satışlar daha erken başladı.

Siber Pazartesi’de ne gibi teklifler bekleyebilirsiniz?

Bu, Aralık ayından birkaç hafta önce gerçekleştiğinden, Siber Pazartesi satın almak ve tasarruf etmek için en iyi zamandır. Tüm tatil hediyeleriniz.

Teknoloji, ev ve mutfak ve moda gibi alanlarda fiyatları benzeri görülmemiş bir düzeye indirecek çok sayıda “kapı kıran” satışı bekleyebilirsiniz.

Geniş bir satış yelpazesi bekleyebilirsiniz, ancak ne aradığınızı bilmenizi öneririz, böylece parlak bir indirim için para harcamanıza gerek kalmaz. Bazı tarihsel olarak önemli siber Pazartesi fırsatları arasında Big-Ticket Electronics (büyük TV’ler gibi), Amazon Echo ürünleri, Xbox ve PlayStation oyunları, Instant Pot, KitchenAid ekipmanı ve çeşitli ev aletleri yer alıyor.


Tuvalet kağıdı

.

Ayrıca, aşağıdaki ürün türleri özellikle büyük indirimler sunabilir:

Siber Pazartesi Üç gün sonra ortaya çıkar


Hayırlı cumalar

(Bu yıl 29 Kasım Pazartesi günü geliyor). Ancak, siyah gümüş gördük ve Siber Pazartesi fırsatları Bir hafta veya bir ay içinde birlikte karıştırın.

Bunu gördüğünüzde, özellikle de siparişinizi iptal ettiğinizde veya iade ettiğinizde iyi bir anlaşma yapmanızı öneririz. Cyber ​​​​Monday’de zaten çok şey bulduysanız ve satın aldıysanız, onu da isteyebilirsiniz. Orijinal mağaza ev fiyatını eşleştirin Ve bazı perakendeciler farkı size otomatik olarak iade edecektir.

READ  Astros, ALCS Game 4 2021'i yendi

Kara Cuma sırasında şahsen alışveriş yapanların aşağıdaki durumlarda alışveriş yapmaları tavsiye edilir:

  • Pahalı ürünler için
  • Büyük mağazalar için
  • Bu yılki ürünler için

Siber Pazartesi kargo gecikmeleri olacak mı?

Sevkiyat gecikmeleri ve büyük alışveriş tatilleri el ele gider ve bu yıl da bir istisna değildir. Tedarik zinciri sorunları özellikle bu yıl yükselişte. Bu yüzden son teslim tarihini akılda tutmakta fayda var..

Insider en iyi siber Pazartesi fırsatlarını nasıl buluyor?

  • Yalnızca yüksek kaliteli kapsamımızı karşılayan ürünleri seçiyoruz – test edilmiş veya tamamen kendimiz keşfettik.
  • Fiyatları diğer perakendecilerle karşılaştırır ve yalnızca aynı veya daha iyi fırsatları (belirli kredi kartlarının kullanımından kaynaklanan reklam indirimleri dahil) dahil ederiz.
  • Nadiren indirimli veya daha yüksek değer sunan ürünler için ara sıra istisnalar dışında, tüm fırsatlar en az %20 indirimlidir.
  • hakkında daha fazla bilgi edinin İşte Insider İnceleme Ekibinin anlaşmaları.