Ocak 22, 2022

GoalBien.com

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

‘Alışveriş Sepeti Katili’ kimliği, ceset Fairfax County’de bulundu – NBC4 Washington

Virginia’nın Fairfax İlçesindeki polis, tanışma sitelerinde tanıştıkları dört kadını öldürmekle ilgili olarak “Alışveriş Görevlisi Katili” olarak bilinen bir adamı araştırıyor. DC bölgesinde ve ötesinde daha fazla insanın öldürülmüş olabileceğini söylüyorlar.

Polis, 35 yaşındaki Anthony Robinson’ın seri katil olduğundan şüphelenildiğini söyledi. Yetkililer Cuma günü düzenlediği basın toplantısında Robinson’ın gözaltında olduğunu söyledi.

Dedektifler, Robinson’ın kurbanlarıyla internette tanıştığını, onlarla birlikte Fairfax County ve Harrisonburg’daki motellere gittiğini, onları öldürdüğünü ve sonra kalıntılarını alışveriş sepetlerine attığını düşünüyor.

İki kurbanın kötü bir şekilde ayrışmış kalıntıları bir kapta birlikte bulundu.

Fairfax Bölge Polis şefi Kevin Davis, “Alışveriş arabası katilimiz kurbanlarına söyleyemediği şeyler yapıyor” dedi.

Kolluk kuvvetleri Cuma günü yaptığı açıklamada, Robinson’ın avukatının bir açıklama yayınlamadığını söyledi.

Polis kurbanların “geçici olarak” güneydoğu DC’de kaybolan 29 yaşındaki Cheyenne Brown olarak tanımlandığına inanıyor.

Polis, Brown’ın 30 Eylül’de DC’den Fairfax County’nin İskenderiye bölümündeki Huntington İstasyonu’na giden Metro trenine bindiğini ve onlardan hiçbir haber alamadığını söyledi.

Polis, aynı bölgede bulunan insan kalıntılarının başlangıçta farklı bir dövmeye dayanarak Brown’a ait olduğunun tespit edildiğini söyledi.

Brown, 7 yaşında bir erkek çocuğunun annesiydi ve hamileydi. Ailesi, bu ayın başlarında News4 ile yaptığı röportajda şunları söyledi:, Onun ortadan kaybolmasıyla ilgili cevaplar için karamsar.

robinson cHarrisonburg’dan 54 yaşındaki Aline Elizabeth “Beth” Redmon ve Charlottesville’den 39 yaşındaki Donita Loris Smith, Kasım ayı sonlarında suçlandı..

Cesetleri 24 Kasım gecesi Harrisonburg’da boş bir arazide bulundu.

Smith altı çocuk annesidir.

Polis daha fazla can kaybı olabileceğine inanıyor. Bilgisi olanların polise başvurması rica olunur.

Davis, Robinson’ın DC, Prince George County ve New York’ta yaşadığı biliniyor. Lider, suçlandığı suçların dehşetiyle karşılaştırıldığında “önemli bir suç geçmişinin” olmadığını söyledi.

Polis Cuma günü yaptığı açıklamada, Çarşamba günü Fairfax County’nin İskenderiye bölgesinde insan kalıntılarının bulunduğunu söyledi. Kalıntılar, Fairhaven Bulvarı’nın 2400 bloğundaki bir alışveriş arabasının yanındaki “yalıtılmış ağaçlıklı alanda” bir konteynerde bulundu. Burası başkent Çevre Yolu’nun yaklaşık bir mil güneyinde.

Bu büyüyen hikaye hakkında daha fazla ayrıntı için NBC Washington’da bizi izlemeye devam edin.

READ  Mark Ingram, Jack Moss olmadan bufalo faturaları alan kısa kollu New Orleans azizleriyle takılıyor