Ocak 22, 2022

GoalBien.com

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Activision Blizzard bu yılki Spor Ödülleri’nin “bir parçası olmayacak”

Yakınlaştır / Spor ödüllerinden bir heykel.

Activision Blizzard, önerileri, ödül sunucusu ve yaratıcısı Jeff Keekley’in ötesinde yayınlanacak olan gelecek haftaki Yıllık Spor Ödülleri’nin “bir parçası olmayacak” Cuma gecesi bir Twitter dizisinde söyledi.

Keeley’nin gönderisi, Activision’ın katılımıyla ilgili belirsiz bir açıklamanın ardından geldi Cuma sabahı Washington Post’ta yayınlandı. Keeley, gönderiye eklemeden önce “Personeli ve geliştiricileri desteklemek istiyoruz” dedi: “Burada nasıl ilerleyeceğimiz konusunda çok dikkatli düşünmemiz gerekiyor.”

Rapor, endüstri üyeleri ve sosyal medyadaki izleyiciler arasında yaygın bir kınamaya neden oldu. vakalar Ve Araştırma çevreleyen Yaygın çalışan tacizi ve cinsiyet eşitsizliği raporları.

eylem Görev Çağrısı: Warzone “En İyi Güncel Oyun” ve “En İyi Spor Oyunu” adaylıkları nedeniyle ödüllerde yer almaya devam edecek. Ancak gerçek ödüllerden çok, Oyun Ödülleri son yıllarda yayıncılar için yıllık bir tatil dönemi fırsatı olarak daha önemli hale geldi. Fragmanları tanıtın Ve Görüntüleme Milyonlarca izleyici için yeni ve gelecek oyunlar.

Keeley, Twitter’da aktivizmin bu yıl bu tür ücret artışlarında yer almayacağını söyledi. Keekley, “Oyun Ödülleri, dünyanın en büyük eğlence biçimi olan endüstrinin bir kutlamasıdır” diye yazdı. “Değişimi hızlandırmak ve teşvik etmek için harika bir platformumuz olduğunu hissediyorum. Buna bağlıyız, ancak dünyanın en iyi oyunlarını yaratmak için herkesin kendini güvende hissedebileceği daha iyi ve kapsayıcı bir ortam yaratmak için hep birlikte çalışmalıyız. Bu kaliteden biz sorumluyuz.”

Görevden ayrıldıktan sonra ne yapacağı şu anda bilinmiyor. Keeley daha önce Post’a söylemişti Son zamanlarda ertelendi diablo 4 Ve Aşırı İzleme 2 Bu yılki gösteride gösterilmeyecek. Ancak Keegley’in Post Activision’ın potansiyel katılımı konusundaki önceki pozisyonunun “hikayeleriyle öne çıkanları desteklediğini, ancak geliştiricilerin oyunları izleme şansını azaltmak istemediğini” söyledi. Keegley yorum için hemen müsait değildi.

READ  Albuquerque, New Mexico'da birçok insan bir gecede Santia Peak tramvay vagonunda mahsur kalıyor.

Rob Gostich, Activision kar fırtınası lideri Spor Ödülleri Danışma Kurulu’nda görev yapıyor Birçok büyük oyun yayıncısı ve yöneticisi ile. Bu ilişkide genel olarak bir değişiklik yok.

2015 yılında ortada Bir iş anlaşmazlığı Konami ile arasında Katı metal dişli Auteur Hideo Kojima, Keighley Spor Ödülleri platformunu kullandı Konami kamuoyunda eleştiriliyor Kojima’nın ödüllerini almak için gösteriye gelmesine izin verilmedi. “[Kojima] Hideo gibi bir sanatçının buraya gelip takım arkadaşları, meslektaşları vb. ile böylesine inanılmaz bir oyunu kutlamasına izin verilmesini hayal edemiyorum. MGS Vs.. Biz o pozisyondayız.