Aralık 8, 2021

GoalBien.com

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

2021 World Series Tahminleri, Braves-Astros Choices: Uzmanlar, Eşit Eşleşen Sonbahar Klasikleri Üzerine Bölünüyor

NS atlanta cesurlar Ve Houston Astros 2021 World Series’in ilk maçı Salı gecesi Houston’daki Minute Maid Park’ta oynanacak. Astros, son beş yılda ikinci bir şampiyonluk için yarışırken, Braves 1995’ten beri ilk kez kupayı kaldırmaya çalışıyor.

Astros Fall Classic’i yendi kırmızı çorap ALCS’de altı maçta. Cesurlar, bu arada, üzgün Hileler NLCS’de altı maçta.

Bu seride Astros bir fikir birliği seçeneği olarak geliyor. Normal sezonun en zorlu bölümünde oynamasına rağmen, Astros, Braves’i sıralamada yedi ve 71 koşuyla geride bıraktı. Ayrıca, bu seriye daha fazla tatil günü ile geliyorlar ve muhtemelen 7. Maçı evde oynayacaklar. Bütün bunlar, beyzbol bu beklentileri aşmak için yapıldı ve kimse nasıl oynanacağını bilmiyor.

Nasıl oynanabileceğine gelince, burada 2021 Güz Klasikini kimin kazanacağına dair (teorik olarak) eğitimli tahminler sağlayacak dört CBS Sports MLP yazarı var. Doğruluğun garanti edilmediğini unutmayın.

2021 World Series Personel Seçimi

RJ Anderson: Astros en iyi takım olabilir ama Houston’ın nasıl sonuçlanacağı konusunda endişeliyim. Lance McCullers Genç Atlanta kadrosuna karşı yarıştı. Bu konuda aşırı kilitli olmak saçma olabilir – özellikle her iki takımın da Bullpen’e ve Astros kadrosunun kalitesine bağlı olduğu düşünülürse – ancak 100’lerde hiç kimse bu tahminleri hatırlamıyor veya endişelenmiyor gibi görünüyor. Yine de yıllar, biz de biraz yaşayabiliriz. Tercih: Yedi cesur; Dünya Serisi MVP’si: Freddie Freeman.

Mike Axisa: Bence Astros en iyi takım ama en iyi takım her zaman kazanmıyor ve bence Braves Houston’ın hücum ateş gücünü kısa bir seride yakalayabilir. Lance McCuller Jr olmadan Astros olacağı için şu anda Atlanta dönüşü konusunda iyi hissediyorum. Daha uzun bir dizi için sabırsızlanıyorum ve Braves ile her zaman biraz favorim olmuştur. Tercih: Yedi cesur; Dünya Serisi MVP’si: George Solar.

Dan Perry: Houston’daki saldırı marjının önemli olduğunu düşünüyorum ve Braves’ten daha fazla dinlenmenin Astros’un güçlü yükselişine fayda sağlayacağını düşünüyorum. Astros döngüsü şu anda biraz belirsiz görünebilir, ancak satın alıyorum Louis Garcia’nın Değiştirilmiş dinamikler. Tercih: Yedinci Astrolar; Dünya Serisi MVP’si: Jose Aldue.

Matt Snyder: ALCS Game 3’ten sonra Astros, atışlarıyla ne düzeltirlerse ona sadık kalacaklar (devrilmeyi onlar mı yaptı?) Ve saldırıları FirePower’ın en iyisi olduğunu kanıtlıyor. Dusty Baker sonunda yönetici olarak yüzüğünü alır ve şık bir şekilde emekli olur. Seçim: Altıncı Astros; Dünya Serisi MVP’si: Carlos Kore.

2021 World Series donanımı artık mevcut

Braves ve Astros, 2021 World Series’de buluşacak. Favori takımınıza olan sevginizi gösterin Braves ve Astros hatıra şapkaları, gömlekleri, kapüşonluları ve daha fazlasını içeren yeni 2021 World Series ekipmanlarını satın alın. Şimdi buradan alışveriş yapın.

Bu bağlantılar aracılığıyla yapılan satın almalar için bir komisyon alabiliriz.

READ  Astros Güncellemeleri ve Red Sox'a Karşı Haberler