Ocak 22, 2022

GoalBien.com

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

2021 Oyun Ödülleri’nde Yüzüklerin Efendisi: Kollam fragmanına göz atın

2000’lerin başında, Peter Jackson tarafından Yüzüklerin Efendisi Filmler Gollum’u tüm zamanların en iyi ekran karakterlerinden biri yaptı. Eski Hobbit, 2022’de oyunlarda benzer bir tarih yazabilir mi? Yeni bir fragman Yüzüklerin Efendisi: Kollam, The Game Awards 2021 yayınından çıkış yapan Tedalik Entertainment ve Negon Stealth-Action Game ile neler başarılabileceğine dair net bir fikrimiz var.

Ana üçlemenin olayları sırasında Poggins’i lanetlemek yerine, Yüzüklerin Efendisi: Kollam Kayıp yüzüğü bulmak için yaptığı ayrı bir avda, eskiden Smegol olarak bilinen Hobbit’i keşfeder. Fragmanda gösterildiği gibi, Tolkien’in karakterinde bulunan canavar karakterlerinin her biri, Kolam’ın bölünmüş kişiliği ile uğraşırken, oyuncular koşmalı, zıplamalı ve uç bacaklarını geçmelidir. Sméagol o kıymetliye yemin etti, o yüzden şimdi Gollum’a git ve onu al, o kesinlikle!

Yüzüklerin Efendisi: Kollam, Tadolik’in, başlangıçta 2021 için planlanan Tolkien Estate’in Middle Earth Enterprises ile ilk kez resmi olarak ortaklık kurduğunu tespit etti. Oyun geçen Ocak ayında 2022’ye ertelendi ve “oyunun Yüzüklerin Efendisi hayranlarının beklentilerini tam olarak karşılamasını ve yeni nesil konsolların gücünden tam olarak yararlanmasını sağlamak için Nago ile tatal bir ortak” oldu.

Yüzüklerin Efendisi: Kollam Henüz resmi bir çıkış tarihi alınmadı, ancak 2022’de PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X | S ve Nintendo Switch’e gelmesi bekleniyor.

READ  Yetkili, Iowa'lı gençlerin öğretmenin günlük yürüyüşüne gizlice girip onu ormana sürüklediğini söylüyor