Ocak 22, 2022

GoalBien.com

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

18 kişi, ölümcül bir yangın: Bazıları için kalabalık evler bir seçenek değil

1992’den 2001’e kadar kentin konut müdürü olan John Cromer, “Bu, önemli ölçüde yenilenmeye ihtiyacı olan eski bir ev” dedi. “Böyle bir projeyi desteklemek için yeterli fon olmadan, sorunların kaçınılmaz olduğunu düşünüyorum.”

Bir ailenin ihtiyaçları değişse bile, mevcut konut üzerindeki bu baskı nedeniyle bir apartman dairesinden geniş bir alana taşınmak kolay değildir. West Park dairesinde üç yatak odasına sahip olan Shakia Miller, Konut İdaresi’nin sahibi olduğu ve yönettiği ikiz erkek çocuklara hamileyken geniş alan için başvurdu. Şimdi 9 yaşındalar, ancak Bayan Miller’ın üç büyük çocuğunu içeren aile, hala aynı dairede yaşıyor.

Bayan Miller, “Duygusal olarak, herkese zarar veriyor” dedi. “Kendime ait bir yerim yok, çocuklarımın sahip olacağı bir yer yok. İğrenç, çok iğrenç, kimsenin içi rahat değil.

Yıllar boyunca Konut İdaresi’ni birkaç kez takip etti, ancak listede olduğu söylendi. Fazla inancı yoktu.

Bayan Miller, “Tüm havluyu attığımı söylemeyeceğim, ancak işin yarısı geldi” dedi. “Çünkü zamanla gerçekten umursamadıklarını fark edeceğim. Gerçekten umurlarında değil.

Bununla birlikte, düşük gelirli bir aile için başka bir seçenek yoktur ve sübvansiyonlu daire bulanlar, aileleri büyüdüğünde çok kritik olsa bile, onlar için daha isteksizdir.

Pennsylvania Üniversitesi’nde kentsel ve bölgesel planlama profesörü olan Vincent Reina, “Evler kalmak için ellerinden gelen her şeyi yapıyorlar. Ciddi ticaret anlaşmaları yapıyorlar: gıda, sağlık ve diğer temel ihtiyaçlar üzerinde ticaret yapıyorlar.”

READ  NFL, Detroit Lions'ın 364 günlük yenilmezlik serisini Vikinglere karşı son galibiyetiyle bitirdi