Aralık 8, 2021

GoalBien.com

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

1 No’lu Consoka, erkekler basketbol karşılaşmasında 1 No’lu UCLA’yı domine etti

Las Vegas – Gonzaga’nın Salı gecesi UCLA’ya karşı 83-63 galibiyetinin ardından T-Mobile Arena Gerçek zamanın kendisi Bulldoglar, soyunma odasının dışında kimseye baskın zaferleri hakkında bir mesaj göndermediklerini söyledi.

“Gerçekten kilitlenip birlikte savunma yaparken Zags standardına kadar yaşayabileceğimizi kanıtladığımızı söyleyebilirim” dedi. “İnsanlara bir şeyler kanıtlamak için dışarı çıkmadık. Kendimize bir şeyler kanıtladık. Bugün iyi bir iş çıkardık.”

1 No’lu Konsaka ile 2 No’lu UCLA arasındaki maçta, Bulldogs ilk yarıya sağlam bir ilk yarı ile başladı, bu da Gonzo 20’nin varlığıyla sona erdi ve ikinci yarı boyunca farkı korudular. Kolej basketbolu bu sezonun başlarında dalgalanmalardan payını çoktan aldı. Ancak Cuma günkü Duke maçına hazırlanırken Gonzalez, kendisi ve saha arasındaki farkı genişletmek için bir adım attı.

Nisan ayında, Konsaka ve UCLA College, basketbol tarihinin en iyi dört final maçından birine sahne oldu. jalen berbat Fazla mesaide zil sesi ikonik bir an olarak azalır.

Salı günkü maç hiç bu kadar yakın veya belirsiz olmamıştı. Gonzalez’in yeteneğinin muhteşem bir göstergesiydi.

Gonzalez ilk yarıda şutların yüzde 57.7’sini yaptı ve devreyi 45-25 önde tamamladı. Indianapolis’te Gonzalez’e uzatmalarda mağlup oldukları maçta 90 sayı atan Bruins, Salı günü ilk 31 şutunun 25’ini kaçırdı. Bruins 3 sayılık atışları yapamadı (12’ye 2) ve Gonzalez teslim olmaya hazırdı ve sayı için başka yollar aradıkları için yayın içinde boşluk bulamadılar. Gonzaga, beş UCLA için 18 hızlı kırılma puanı aldı.

Bulldog’ların savunma baskısı ile Tim’in üçlüsü, Çad Holmgren Ve Andrew Nembard Oyun üzerinde önemli bir etkisi oldu. Süre 18 sayı ve 8 ribaund ile tamamladı. Holmkren (15 sayı, dört cilt) sahanın her iki tarafında da etkiliydi, şutları çevirdi ve kenarda UCLA’ya meydan okudu. Ancak Nembard (24 sayı) zaferin katalizörü oldu.

READ  2021 World Series Tahminleri, Braves-Astros Choices: Uzmanlar, Eşit Eşleşen Sonbahar Klasikleri Üzerine Bölünüyor

Timmy, “Harika bir takım galibiyetiydi. “Organizasyonumuzun güzelliği bu: Herkes her gece ilerleyebilir. Bu takım çok özverili.”

Takımı Pazartesi günü Central Michigan’a karşı kazandıktan sonra, Gonzalez teknik direktörü Mark Feu, takımın büyümeye devam ettikçe zamanla daha fazla deneyim kazanacağını söyledi.

“Yeniyiz, uçmayı öğreniyoruz” dedi.

Bazıları ayrıca UCLA oyununun oyuna yardımcı olabilecek erken bir sahne örneği olduğunu söyledi.

“Hepimizin birlikte olması gerektiğini düşünüyorum, koçlar bunu yapmaya çalışıyor” dedi. “Bence hepimize odaklanmak için Mart’a kadar beklemek yerine, burada tüm oyuna odaklanmak için altın bir fırsat olduğunu düşünüyorum.”

Salı günkü maçtan sonra, Bruins koçu Mick Crohn, takımının mücadelelerinden açıkça hüsrana uğradı. Önünde can kaybı olmadığını itiraf etti Cody Riley Nisan ayında Gonzalez’e karşı oynadığı son dört maçta 14 sayı, 10 ribaund ve beş asistle oynayan – takımını etkiledi. Crohn ayrıca Bruins’in hedeflerine ulaşmak için çok çalışması gerektiğini söyledi.

Maçın başlarında çok sert şutlar atmaya çalıştık” dedi.