Beşiktaş saldırısından kurtulmuştu, dünkü saldırıda ise...

İstanbul Ortaköy'de gece kulübüne düzenlenen hain terör saldırısında hayatını kaybeden güvenlik görevlisi Fatih Çakmak'ın 10 Aralık tarihindeki Beşiktaş saldırısından kurtulduğu öğrenildi.

Beşiktaş saldırısından kurtulmuştu, dünkü saldırıda ise...

Yeni yılın ilk günlerinde İstanbul Ortaköy'de gerçekleştirilen hain saldırıda hayatını kaybedenlerin kimlikleri de tespit edilmeye başlandı.

 Saldırıda hayatını kaybeden güvenlik görevlisi Fatih Çakmak'ın 10 Aralık'ta Vodafone Arena yakınlarında düzenlenen saldırı sırasında da statta görevli olduğu ortaya çıktı.

 20 gün önceki terör saldırısından kurtulan Çakmak, gece kulübündeki terör saldırısında hayatını kaybetti.

 Ortaköy'deki terör saldırısında hayatını kaybeden güvenlik görevlisi Fatih Çakmak'ın otopsi işlemleri tamamlandı. Çakmak'ın cenazesi Adli Tıp Kurumu'ndan alınarak Küçükçekmece Mezarlıklar Müdürlüğü'ne götürüldü. Cenazenin çıkışı sırasında Çakmak'ın yakınları sinir krizleri geçirdi.

 Çakmak'ın abisi Erkan Çakmak, "Aslan gibi Fatih Çakmak yatıyor burada. Reina'da güvenlik görevlisiydi. Bu çocuk ekmek parası için gece gündüz mücadele ediyor.Ben de güvenlik görevlisiyim arkadaşlar. Biz o kadar çile çekiyoruz ama sadece spor programlarında 3-5 tane kendini bilmez yorumcu 'güvenlikler sahaya bakıyorlar diyorlar. Bir gün gelipte bizim derdimizi dinleyen yok!" diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER