Ali Ağaoğlu'ndan ders niteliğinde sözler: Her şeyi devletten beklemeyelim

Ali Ağaoğlu, Ampute Milli futbol Takımımıza büyük bir müjdeyi duyurdu.

Ali Ağaoğlu'ndan ders niteliğinde sözler: Her şeyi devletten beklemeyelim

Basın mensuplarını evinde ağırlayan ve bir kahvaltı düzenleyen Ali Ağaoğlu, Ampute Milli futbol Takımımıza büyük bir müjdeyi verdi.

Kızı ve oğlunun da daima destek verdiği Ali Ağaoğlu, Ampute Milli Takımımızın herkesi ortak bir noktada birleştiren ve gururlandıran başarıya imza attığını belirtti. 

Ağaoğlu, "Birbirlerinden değerli bu aslan yürekli kardeşlerimize çok teşekkür ediyorum. Türkiye'nin iç dış düşmanlarla çatıştığı bir dönemde bizi tek bir yürek altında birleştirdiler. Onun için de bizim bu aslanlara özel sektör olarak destek vermemiz gerekiyor. Yaptıklarının karşılığı asla bu değildir ama bize bu sevinci yaşattıkları için bir ödüllendirme yoluna gitmemiz gerekiyor. Biz bu kardeşlerimize hediye ediyoruz. Aslanların yaptığı başarının karşılığı bir daire asla olamaz ama bu da bizden bir teşekkür olsun. Ağaoğlu olarak başarıyı daima ödüllendirdik ve buna da kayıtsız kalamazdık." şeklinde konuştu.

Daha önce de basketbolculara dünya 2.si olduklarında destek veren ve olimpiyatlara sporcu gönderen Ali Ağaoğlu, "Her şeyi devlet yapsıncılardan değiliz. Bu bir insanlık borcudur! Üzerimize düşeni sadece bugün değil her daim yapacağız. Ülkemiz varsa biz varız. Birlik beraberlik içinde olunması gerektiğini ifade eden Ali Ağaoğlu yaptığı jest ile yüreklere dokundu.

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2017, 16:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER