Ali Ağaoğlu: ''Ampute Milli Takımı bedenen eksik olabilir ama yürekleri aslan gibi''

Başarılı iş adamı Ali Ağaoğlu, ünlü Türk iş adamlarına adeta rol modeli oldu.

Ali Ağaoğlu: ''Ampute Milli Takımı bedenen eksik olabilir ama yürekleri aslan gibi''

Daha önce birçok alanda insanlara yardımcı olan ve basketbolculara da desteklerini esirgemeyen Ali Ağaoğlu, ünlü Türk iş adamlarına adeta rol modeli oldu.

Ampute Milli Takımımızın tarihi başarısı sonrası yapmış olduğu jest ile Ampute Milli Takım oyuncularının her bir ferdine daire hediye eden Ali Ağaoğlu, istihdama ve ekonomiye katkı sağlarken sosyal sorumluluk projelerine de destek vereceğini ifade etti.

Her şeyi devletten beklememek gerektiğini ifade eden başarılı iş adamı, devletin zaten elinden geleni fazlasıyla yaptığını ve kendilerinin de üzerine düşen görevleri gerçekleştirmek gerektiğinin altını çizdi. Ağaoğlu, ''Daha çok birlik beraberliğe ihtiyacımız var. Ampute Milli Takımı bedenen eksik olabilir ama yürekleri aslan gibi.'' diye konuştu.

"Ben halktan birisiyim" diyen Ali Ağaoğlu, tüm Türkiye'nin takdirini kazanmayı başardı.

Beyaz TV'de yayınlanan Beyaz Futbol'un yapımcısı Ertem Şener ve ekibinin milyonların sesi olduğu ve Ampute Milli Takım oyuncularını ağırladığı gecede yürekli sporcularımızın annelerinin patik örerek oğullarına idmanlara gönderdiklerini belirten ünlü televizyoncu yaptıkları çağrılara kayıtsız kalmayan ve tarihi bir jest yapan Ali Ağaoğlu'na teşekkür etmesi de dikkatleri çekti.

Şener, ''Beyaz Futbol ile bu organizasyonu başlatmıştık. Ali Ağaoğlu Ampute Milli Takımımızın başarısına sessiz kalmadı. Millilerimiz duygusallar. O kadar ilginç hikayeleri var ki...'' ifadelerini kullandı. 

 

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2017, 22:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER