Giresunspor'da teknik direktör arayışı

Giresunspor Başkanı Mustafa Bozbağ, teknik direktörlük arayışlarıyla ilgili açıklamalarda bulunarak aceleci davranmadıklarını belirtti.

Giresunspor'da teknik direktör arayışı

TFF 1. Lig ekiplerinden Giresunspor Başkanı Mustafa Bozbağ, teknik direktörlük tercihleri için aceleci davranmadıklarını, listelerinde bulunan teknik direktör adaylarıyla görüşmelerin devam ettiğini belirtti. Bozbağ, İlk yapılan görüşmelerde istenen rakamların kulüp bütçesini çok aştığı gerekçesiyle henüz herhangi bir isimle anlaşamadıklarını ifade etti. "Giresunspor’un şartlarını kabul edecek, bunun yanı sıra bizi hedeflerimize ulaştıracak bir isim arayışımız var" şeklinde konuşan başkan hem iç hem de dış transfer çalışmalarının sürdüğünü kaydetti.

Mustafa Bozbağ, "İç transferde anlaşmak istediğimiz oyuncularla görüşmelerimiz sürüyor. İlk dış transferimizi de Sinan Özkan ile yapmıştık. Yine listemizde bazı oyuncular bulunuyor ve onlarla da görüşmelerimiz devam etmekte. Sezon hazırlık kampına kadar hem iç hem de dış transferde önemli yol almış olmayı hedefliyoruz." ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER