KÜNYE

Medya Grup Başkanı (Head of Media Group)

Arda ÜN - ardaun@medyahaber.com

Genel Yayın Koordinatörü (General Coordinator)

Arda ÜN - ardaun@medyahaber.com

Gece Sorumlusu (Night Shift Officer)

Çağlar ÜSTÜNBAŞ

Yazı İşleri (Editorial Office)

İlknur PEKŞEN - ilknurpeksen@goalbien.com

Dış Haberler / Foreign News

-

Sosyal Medya Yöneticisi / Social Media Manager

Arda Ün

Görsel Tasarım (Visual Effects)

İlknur PEKŞEN

Hukuk Danışmanı / Legal Advisors

Av. Vahit Genç

Mali Müşavir / Financial Advisor

-

Basın Bülteni / Press Release

E-posta / Email: basinbultenimedyagoal@gmail.com

Reklam (Advertisement)

Gülşen Şener - gulsensener@goalbien.com
 
TELEFON : 0536 451 08 00

İletişim Bilgileri (Contact Information)

iletisim@goalbien.com

Yazılım / Software

TE Bilişim

Gizlilik ve Kullanım Şartları (Terms of Use and Privacy Statement)

© Copyright 2016 GOALBIEN.COM

Yayın İlkeleri

goalbien.com, Uluslararası Basın Enstitüsü tarafından ortaya konan “Basın Ahlak Yasası” kapsamında belirtilen hükümleri benimsemiştir. goalbien.com haber portalımız, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına uygun olarak yayın yapmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, yalnızca link verilerek ve kaynak gösterilerek yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılardan ve yorumlardan yazarlarımız sorumludur. Sitede yer alan tüm harici bağlantılar ayrı bir sayfada açılır. goalbien.com, söz konusu harici bağlantıların sorumluluğunu almaz.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (forexample to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the goalbien.com. However, sometimes the goalbien.com uses third parties to process your information. goalbien.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the goalbien.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the goalbien.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the goalbien.com and its services. When you use goalbien.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the goalbien.com cookies section of our full Privacy Policy.

Yasal Bildirimler için

goalbien.com 5651 sayılı yasada tanımlanan “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermekte ve yayın yapmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu nedenle sitemize “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Herhangi haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve telif ile ilişkili eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını, yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri, meslek birlikleri iletisim@goalbien.com adresinden ya da iletişim formu üzerinden bize ulaşabilirler. Ulaşan şikayet ve taleplerimizi hukuk danışmanımız tarafından incelenecek ve ihlal eyleminin gerçekleştiği düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.