Aykut Kocaman'dan ayrılık açıklaması

Atiker Konyaspor teknik direktörü Aykut Kocaman'dan ayrılık açıklaması geldi.

Aykut Kocaman'dan ayrılık açıklaması

Süper Lig'in 22. haftasında Trabzonspor ile evinde 1-1 berabere kalan Atiker Konyaspor'da teknik direktör Aykut Kocaman, maçın ardından önemli açıklamalar yaptı.


"NORMAL ŞARTLARDA SÖZLEŞMEM DEVAM EDİYOR"
Kocaman, basın toplantısında bir basın mensubunun, kulüp yönetim kurulunun kendisiyle ilgili yaptığı açıklamayı hatırlatıp, sözleşmesinin uzatılması yönünde gelebilecek bir teklife nasıl bakacağını sorması üzerine, şöyle konuştu:

"Kırgınlıkla ilgili söyleyecek çok fazla bir şey yok. Biz profesyonel insanlarız, işimizi yapıyoruz. Bağlı olduğumuz bir kulüp var. Dolayısıyla kulübü yöneten hiyerarşiye inanırım ve olması gerekir. Kırgınlıklarla ya da kızgınlıklarla çok fazla işimiz yok, olmaması lazım. Tabii ki duygularımız var. Duygularımızın zaman zaman zedelendiği oluyor, bunu da inkar edecek durum yok. Kırgınlığımın çok büyük önemi yok, kırgın da değilim açıkçası. Normal şartlarda sözleşmem devam ediyor."

"Düşüncelerimi uygun bir zamanda yönetime anlatacağım. Konyaspor'un menfaatleri düşünüldüğü zaman usulün önemli olduğunu anlatmaya çalışıyorum. Bunları açık yüreklilikle söyleyebilirim, kaçınan bir adam değilim ama usulle ilgili aynı usulsüzlüğü yapmak istemiyorum. Düşüncelerimi yönetime 1-2 hafta içinde ileteceğim."
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER