Ranieri'den duygulandıran veda mesajı

Leicester City'deki görevine son verilen Ranieri, veda mesajıyla duygu dolu anların yaşanmasına sebep oldu

Ranieri'den duygulandıran veda mesajı

Geçtiğimiz sezon İngiltere Premier Ligi'nde bir rüyayı gerçekleştiren İtalyan teknik adam Claudio Ranieri'nin Leicester City ile yolları ayrıldı. İmkansızı başararak takımını şampiyonluğa taşıyan Ranieri ayrılığın ardından bir mesaj yayınladı.

Mesajda şu ifadelere yer verildi "Dün, hayâlim öldü. Geçen sezonki coşku ve Premier Lig şampiyonu olarak taçlandırılmanın ardından tüm hayalim Leicester City'de, her daim seveceğim kulüpte kalmaktı. Ne yazık kı bu olmadı. Eşim Rosanna ve tüm aileme, Leicester'de geçirdiğim süre boyunca hiç bitmeyen destekleri için teşekkür ediyorum. Bir teşekkür de, bu harika yolculukta bana eşlik eden Paolo ve Andrea'ya ve beni getirerek şampiyon olma fırsatı veren Steve Kutner ve Franco Granello'ya..."

Bilhassa da Leicester City Futbol Kulübü'ne teşekkür etmek zorundayım. İnanılmaz bir maceraydı ve benimle sonsuza dek yaşayacak. Bizimle birlikte olan ve futbolun en güzeli hikâyesini anlatmaktan keyif alan tüm gazetecilere ve medyaya teşekkürler. Kulüpteki herkese, tüm futbolculara, personele, orada olan ve başardığımızın bir parçası olan herkese kalpten teşekkürler. Ama en önemlisi taraftarlara, siz beni birinci günden itibaren kalbinize koydunuz ve sevdiniz. Ben de sizi seviyorum. Birlikte başardığımızı kimse alamaz ve umuyorum ki bunu düşünür ve her zaman yapacağımız gibi gülümsersiniz. Hiçbir zaman unutmayacağım bir mutluluk ve mükemmellik duygusuydu. Hepinizle birlikte şampiyon olmak bir onur ve zevkti."

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2017, 17:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER