Ümit Özat'tan Galatasaray ile ilgili olay sözler

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Ümit Özat'tan gündeme oturacak açıklamalar geldi. Fenerbahçe ile özdeşleşen Ümit Özat, "Beni Galatasaray'a götürecek para yok" diyerek iddialı bir açıklamaya imza attı.

Ümit Özat'tan Galatasaray ile ilgili olay sözler

Beyaz Tv'de yayınlanan Beyaz Futbol programına katılan Gençlerbirliği Teknik Direktörü Ümit Özat iddialı açıklamalar yaptı.

"Beni Galatasaray'a götürecek para yok"
Beyaz Futbol moderatörü Ertem Şener'in, futbolculuk döneminde Fenerbahçe'nin kaptanlığını yaptığını hatırlatıp, sarı lacivertli kulübün ezeli rakibi Galatasaray'dan teklif gelmesi halinde nasıl bir karar vereceğini sorması üzerine Ümit Özat şöyle konuştu.

"Hepimiz insanız düşmez kalkmaz bir Allah. Ama şu gerçek ki kulüpleriyle sembolleşen insanlar var. Ekmeğe muhtaç olmadığımız sürece, Fenerbahçeli'yi Galatasaray'a götürecek bir para olduğunu düşünmüyorum. Ama böyle bir şey olmalı mı evet olmalı."

"Hayalim Fenerbahçe'yi çalıştırmak"
İlerleyen yıllarda Fenerbahçe'yi çalıştırmak istediğini söyleyen Ümit Özat, insanların hayalleriyle yaşadığını ve kendisinin de bir gün Fenerbahçe'de hocalık yapmak istediğini belirtti. Fenerbahçe'ye Ümit olarak gitmek istemediğini söyleyen Ümit Özat, "Ben oraya Ümit Hoca olarak gitmek istiyorum. Fenerbahçe'de kaptanlık yaptığım için oraya o sıfatla gidersem teknik direktörlük ömrüm uzun olmaz" ifadelerini kullandı.
Köln'de oynadığını hatırlatan Ümit Özat, orada da hocalık yapabileceğini dile getirdi.

İrfan Can: Hedefim Milli Takım'a hizmet etmek
Beyaz Futbol programına katılan Gençlerbirliği'nin genç yıldızı İrfan Can Kahveci ise, Fenerbahçe karşısında sahaya kazanmak için çıkacaklarını söyledi. Yurt dışında forma giymek istediğini açıklayan genç yıldız, Milli Takım'a 1 kez çağrıldığını ve daha çok çalışıp milli takımda kalıcı olmak istediğini söyledi.


İbrahim Demir - GoalBien.com Özel içerik

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2016, 11:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER