Simovic derbiye arabayla gelecek

Galatasaray'ın efsane isimlerinden Zoran Simovic, derbi öncesi Muslera'ya plaket verecek

Simovic derbiye arabayla gelecek

Galatasaray'da oynadığı dönem adını sarı - kırmılıların tarihine kazıyan Zoran Simovic, Galatasaray ile Beşiktaş arasında Türk Telekom Arena'da oynanacak olan derbi karşılaşmasına gelecek. Simovic, derbi öncesi Galatasaray'ın yıldız oyuncusu Fernando Muslera'ya 'Galatasaray'da en çok maça çıkan yabancı oyuncu' plaketi verecek. Karadağlı oyuncu rekor için; "Rekorlar kırılmak için vardır. Muslera'nın rekorunu da başka birisi kıracaktır" diye konuştu.

UÇAKLA DEĞİL ARABAYLA GELECEK

Muslera'yı kutladığını belirten efsane isim, "Uçaktan korkuyorum. Bunun için İstanbul'a arabayla geleceğim" dedi. Ali Sami Yen'i unutmadığını da belirten Simovic, "Galatasaray'ın bana ne zaman ihtiyavı olursa gelirim. Ülkem Sırbistan'da inşaat işi yapıyorum. Türkiye benim ikinci yurdum. Mümkün olursa Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığı da almak istiyorum. Galatasaray'da oynarken, Florya'da oturduğum evim hala boş. İlk aldığım telefon numaram dahi duruyor" diyerek Galatasaray'a olan sevgisini belirtti.

Zorin Simovic, 1984 yılında Hajduk Split takımından Galatasaray'a transfer oldu. Başarılı kalecisi 1990'a kadar sarı - kırmızılıların kalesini korudu.

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2017, 17:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER