Levent Nazifoğlu dedikodulara yanıt verdi

Galatasaraylı yönetici Levetn Nazifoğlu, son günlerde çıkan Hasan Şaş ve Raşit Çetiner dedikodularına açıklık getirdi

Levent Nazifoğlu dedikodulara yanıt verdi

Galatasaray Sportif A.Ş yöneticisi Levent Nazifoğlu, son günlerde teknik direktör Jan Olde Riekerink hakkında çıkan iddialara yanıt vererek Hollandalı çalıştırıcıya sahip çıktı.

Nazifoğlu, NTV Spor'a yaptığı özel açıklamada, "Basında çıkan Raşit Çetiner ve Hasan Şaş iddiaları doğru değil. Ayrıca Fatih Terim ile ilgili de herhangi bir temasımız olmadı. Bu tarz spekülasyonlar şampiyonluk yarışındayken takıma zarar veriyor" dedi.

Hollandalı teknik adamın, Beşiktaş maçı kaybedilse bile görevinin başında olacağını ifade eden Nazifoğlu, "Biz yola Riekerink ile birlikte çıktık ve hocamızın arkasındayız. Ona güveniyoruz. Takım da kendisine güveniyor, odaklandığımız şey şu an Kayserispor maçı" diye konuştu. Önlerinde kritik bir viraj olduğunu vurgulayan Nazifoğlu, "Kayserispor, Rizespor ve Beşiktaş maçlarını kayıpsız geçersek şampiyonluk yolunda önemli bir avantaj elde ederiz. O yüzden camia olarak yalnızca bu maçları kazanmaya odaklandık, spekülasyonlar ile ilgilenmiyoruz" şeklinde görüş belirtti.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2017, 09:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER