Hırvat gazeteci Igor Tudor'u GoalBien'e anlattı

Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Igor Tudor'u ülkesi Hırvatistan'ın spor basınına sorduk

Hırvat gazeteci Igor Tudor'u GoalBien'e anlattı

Galatasaray'ın teknik direktörlüğüne getirilen Hırvat teknik adam Igor Tudor'u ülkesinde soruşturduk. Hırvatistan'ın önemli spor editörlerinden Mislav Lugonjic, GoalBien.com'un sorularını yanıtladı...

Tudor'un nasıl bir teknik adam olduğu, Galatasaray'a neler katabileceği kısacası Tudor hakkında herşeyi Hırvat gazeteciyle konuştuk

Tudor insan olarak nasıl birisi?
 
Tudor, güçlü bir karakter ve kuşağının en saygın Hırvat oyuncularından biridir. Juventus'a 20 yaşındayken transfer oldu ve İtalya'da sakatlıklar yüzünden yüzü pek gülmediği halde oynadı. Duygularını rahatça ifade edebilecek bir adamdır.
 
Tudor, sert bir antrenör müdür?

 
Tudor, ekibinin yoğunluğunu ve kompaktlığını isteyen bir antrenördür ve ayrıca hücum ve savunma arasında iyi bir denge kurmayı tercih eder.
 
Futbolcular arasındaki bağlantı nasıl?
 
Hajduk Split'in antrenörü olduğunda oyuncular onu sever ve takdir ederdi. Galatasaraylı oyuncuların ona saygı duyacaklarını düşünüyorum.
 
Hırvat basını transfer hakkında ne düşünüyorsunuz?
 
Galatasaray büyük bir geçmişi ve geleneği olan ünlü bir Avrupa kulübü olduğu için; bunun Tudor için büyük bir transfer olduğunu düşünüyorum. Hırvat teknik direktörünün kulüp ile önemli bir şey gerçekleştirme fırsatı bulduğu ve başarılı olacağını umuyorum.
 
Burak ÖZDEMİR / GoalBien.com - ÖZEL HABER

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2017, 11:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER