Halis Özkahya için Galatasaray düşmanı sözleri...

Halis Özkahya'nın, Trabzonspor - Galatasaray ve Trabzonspor - Beşiktaş maçlarındaki o görüntüsü tepkiye neden oldu. Amatör Lig'de görev yapan bir gözlemci de yaptığı paylaşımla gündeme oturdu

Halis Özkahya için Galatasaray düşmanı sözleri...

Bilecik Amatör Lig'de gözlemcilik yapan Uğur Emre Şimşek'in, sosyal medya hesabından hakemler aleyhine olan bir paylaşım yapması kendi camiasında tepkilere neden oldu.

Bilecik merkezde her ayın ilk haftası yapılan Bilgilendirme ve Eğitim toplantılarında hakem ve gözlemcilerinin "Kurumları aleyhinde paylaşım, söylem, basın açıklaması" yapmamaları yönünde uyarılmasına rağmen Şimşek, sosyal medya hesabında Hakem Halis Özkahya aleyhine; "Yazıklar olsun. Şu 2 pozisyonu izleyip, daha sonra Trabzon-Galatasaray maçını hatırlayın. Hakem aynı hakem. İşte Halis Özkahya'nın Galatasaray düşmanlığın kanıtı" ifadelerini kullandı. Bu paylaşım içinde bulunduğu hakem camiasının tepkisine neden oldu.

O GÖRÜNTÜDE NE VAR?

Trabzonspor ile Galatasaray arasında oynanan karşılaşmada Olcay Şahan ve Feghouli'nin tartışmasını kenardan izleyen Halis Özkahya iki oyuncuya kırmızı kart göstermişti. Dün akşam oynana Trabzonspor - Beşiktaş maçında ise Negredo ve Durica'nın birbirlerine doğru yöneldiklerini gören Özkahya 30 metre uzaktan hızla koşarak iki oyuncunun arasına girdi ve kart görmelerine engel oldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER