Galatasaray'dan Cübbeli'ye ince mesaj

Galatasaray Satranç Takımı, minik yaş grubunda İstanbul şampiyonu oldu. Sarı kırmızılılar resmi siteden minik satranç oyuncularını tebrik etti.

Galatasaray Satranç Takımı, minik yaş grubunda İstanbul şampiyonu oldu. 

Sarı kırmızılılar resmi siteden satranç takımının bu başarısını tebrik etti.Galatasaray.org'da yer alan kutlama mesajında şu ifadeler kullanıldı.
 

İstanbul Küçükler İl Birinciliği Finali’nde 8 yaş genel kategorisinde şampiyon olan Doruk Emir ile yine aynı yaş kategorisinde ikinci olan Barış Sezgin, Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Burçin Aslan tarafından Türk Telekom Arena’da kabul edildi.

İstanbul’un en büyük ve en prestijli satranç turnuvalarından olan İstanbul Küçükler İl Birinciliği Finali’nde dereceye giren sporcularımızı tebrik eden Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Burçin Aslan, “Galatasaray’ı layıkıyla temsil ettiler, madalyalarını aldılar. Satranç biliyorsunuz çocukların zihinsel gelişiminde önemli bir faktör. Türk sporuna, Türk gençliğine, Atatürk’ün bize miras bıraktığı gibi zeki, çevik ve ahlaklı çocuklar yetiştirmek için Galatasaray Spor Kulübü adına üzerimize düşeni yapıyoruz. Çocuklarımız sağ olsunlar bizi layıkıyla temsil edip gururlandırdılar. Satrancın Türkiye’de daha da yayılmasında, bilinçlenmesinde bu şekilde öncülük etmelerini diliyorum. Kendilerini tebrik ediyorum ve teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2017, 18:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER