Galatasaray'da para dopingi!

Galatasaray yönetimi, Kayserispor maçı öncesi tüm futbolcu ve teknik heyete olan alacaklarını ödeyerek sözünü tuttu ve bütün takımın moralini yükseltti.

Galatasaray'da para dopingi!

Galatasaray Yönetimi, futbolcu ve teknik heyete geçmişe dair tüm alacaklarını kapattı.

Galatasaray, Milli Emlak ile imzalanan kontratı referans göstererek, bir bankadan 342 milyon lira para almıştı. Bu parayla Aktifbank'a olan borcunu kapatan Galatasaray, sonrasında tüm futbolcu yönetim ve teknik heyete geçmişe dair alacaklarını ödedi ve Kayserispor maçı öncesi para dopingi yapmış oldu. Galatasaraylı futbolcuların, büyük ödeme sonrası çok mutlu oldukları ifade edildi.

Galatasaray yönetiminin, sezon başında futbolculara borçların tamamının sezon içerisinde kapanacağı ve ödemelerin daha sağlıklı bir şekilde yapılmaya başlanacağına dair bir söz verdiği, bu şekilde sözünü tuttuğu belirtildi.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, çarşamba günü yapılan Divan Kurulu Toplantısı'nda, "İlk aşamada ve 342 milyon proje ile ilgili para geldi. Aktifbank'a olan borcu kapattık ve Denizbank borçalarını indirdik. Bankalara 740 milyon borcumuzun 430 milyona indirdik. İhaleler yapıldıktan sonra da bu bakiye borcun kapanması için devreye sokacağız." ifadelerini kullanmıştı. (Sporx)


 

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2017, 22:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER