Dursun Özbek'ten Divan Kurulu'nda dikkat çekici açıklamalar!

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Divan Kurulu'nda önemli açıklamalara imza attı.

Dursun Özbek'ten Divan Kurulu'nda dikkat çekici açıklamalar!

Özbek'in açıklamalarından satır başları şu şekilde;

"Bu sene gerek sizlerin gerek taraftarların desteğiyle, hasılatımızda çok güzel gelişmeler oldu. Detayları KAP’a açıkladık. İsteyen bakabilir. Dönemsel itibarıyla karşılaştırdığımızda 2016’da 64 olan hasılat şimdi 147’ye çıkmıştır. Buradaki artışın çok önemli olduğunu düşünüyorum. Artışın en büyük sebeplerinden biri taraftarın ve sizlerin yönetime verdiği destektir. Birlik ve beraberliğin getirdiği bir sonuçtur. Bu süreçte yönetime verdiğiniz destekten ötürü teşekkür ediyorum.''

Bizim her sene olmazsa olmazımız kulübü kâra geçirmek. Bu sebeple bizleri seçtiniz. Bu rakamları açıklamak söylemek, sakıncalı açıklamalar. Dolayısıyla biz hedefimize yürüyoruz. Bunu da herkesin böyle bilmesi lazım. Galatasaray’ın yara almasını kimse istemez. Bazı şeyleri çok bilmek isteyen varsa ziyaretimize gelsinler. Orada daha net şekilde açıklama şansımız var. Orada açıklamayı da yaparız.

Riva’dan gelen paraları ne yapacağımızı defalarca açıkladık. Galatasaray Spor Kulübü’nün borçlarını kapatmak için kullanacağımızı söyledik. Paranın geldiği gün nereye gittiğini, adresini hepiniz biliyorsunuz. Elbette ki Sportif A.Ş faaliyetlerini sürdürecektir. Mevcut yapılan şey ilk ödeme. Bu, tüm borçları kapatması için yeterli değildi. Hiç kimsenin bundan zerre kadar tereddüdü olmasın.

Bizim, birlik ve beraberliğimizi zedeleyecek şeylerden uzak durmamız gerek. Ben eleştirilere açığım. Bu eleştirilerden de çok faydalandım. Bizim, birlik ve beraberliğimiz önemli. Taraftarlarımızın, genel kurul üyelerinin, yönetime verdiği desteğin sonucu ortadadır. Ayrıca bir teşekkürü de 2,5 sene boyunca beni eleştiren değerli Galatasaraylılara gönderiyorum. Çok samimi itiraf ediyorum. Bu eleştirilerden de istifade ettik. Bugün birlik ve beraberliğin zamanıdır. Gazetelerde, yorumlarda açıklanan şeyler var. Saldıranlar da var. O mihraklardan bize saldırı geliyorsa biz doğru yoldayız. Galatasaray’ın dostları ve düşmanları da bunu görüyorlar. Bu birlik ve beraberliğimiz daim olsun. Sıkıntılı günleri geride bırakıyoruz. Ne mutlu Galatasaraylıyım diyene. Teşekkür ederim.

 

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2017, 01:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER