Van der Wiel'in o açıklamalarının sırrı belli oldu

Her fırsatta takımda kalmak istediğini söyleyen Van der Wiel'in açıklamalarının sırrı ortaya çıktı.

Sezon başında PSG'den Fenerbahçe'ye büyük umutlarla transfer edilen Van der Wiel, NTV Spor'a yaptığı açıklamalarda takımda kalmak istediğini ve bunun için çok çalıştığını söylemişti.

Kulüpten alınan bilgiler ise Hollandalı sağ bekin antrenman bile yapmadığı ve bunun bir taktik savaşı olduğu doğrultusundaydı...

Van der Wiel'in bu açıklamalarının arkasındaki gerçeğe ise GoalBien.com ulaştı. Edindiğimiz bilgiye göre; Van der Wiel, ilerde mahkemelik olma durumunda bu açıklamalarını delil olarak kullanacak. Bu durumda Fenerbahçe, çok çalışan ve iyi niyetli olan futbolcuya tazminat ödemek zorunda kalacak.

Fenerbahçe'de durum ise çok farklı, sarı-lacivertliler bir an önce Van der Wiel'i elden çıkarmak istiyor. Performansından memnun olunmayan Wiel için gelecek her teklife evet demeyi düşünen yönetim daha fazla performans düşüklüğü ve form düşüklüğü yaşamadan Hollandalı futbolcuyu göndermeyi hedefliyor. Öte yandan Advocaat'ın yardımcılarına "Gerçekten açıkladığı gibi oynamak isteseydi, kendi başına dahi olsa antrenmanlara çıkardı." şeklinde görüşünü bildirdiği öğrenildi.

Wiel'in bu uyanıklığı işe yarayacak mı, bunu zaman gösterecek...

Ercan Ertan - GoalBien.com Özgün İçerik
Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2017, 11:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER