Soldado'dan mesaj var!

Fenerbahçe’nin 2+1 yıllık sözleşme imzaladığı İspanyol golcü Roberto Soldado, taraftara umutlu mesajlar verdi, Fenerbahçe için sonuna kadar mücadele edeceğini açıkladı.

Soldado'dan mesaj var!

Kulüp televizyonuna açıklamalar yapan Roberto Soldado kendini iyi hissettiğini ifade ederken, “Çok mutlu olduğumu söyleyebilirim. En önemlisi şuydu benim için; soyunma odasına girdiğimde gerek kulübümüzün çalışanları olsun, gerek takım arkadaşlarım olsun beni son derece sıcak karşıladılar. Zaten kendinizi iyi hissetmek için bundan daha iyisini bekleyemezsiniz. Şu anda çalışmak için her türlü imkânın burada olduğunu görebiliyorum. Güzel ve sıcak bir ortam var.” dedi.

Kulüp tarihinin kendisini çok etkilediğini dile getiren Soldado, “Bu kulübün tarihi son derece önemli bir tarih. Burayı seçme noktasında en önemlisi, bu kulübün sahip olduğu tarihti. Bu formayı giyme fırsatı olan hiçbir oyuncu şüphe duymamıştır diye düşünüyorum benim için de ayı şey geçerli.” ifadelerini kullandı.

Taraftarlara havalimanında düzenledikleri karşılama töreni için teşekkür eden İspanyol golcü, “Sosyal medyadan sıcak mesajlar gönderiyorlar ve mutlu oluyorum. Bu takım için her şeyimi vereceğim. Burada olduğum süre boyunca hayatımı bu formaya adayacağım. Fenerbahçe’yi yukarıları taşıma noktasında yapılası gereken ne varsa yapabildiğim ölçüde yapmaya çalışacağım.” diyerek taraftara umut dağıttı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER