Fernandao'ya Çin'den teklif var

Fenerbahçe'de yaşadığı uzun sakatlık döneminden sonra eski formuna dönen, Sow'un yokluğunda da 11'deki yerini sağlamlaştıran Fernandao'ya Çin'den teklifler geliyor. Golcü oyuncunun menajeri Eduardo Uram, konuyla ilgili çarpıcı bilgiler verdi.

Fenerbahçeli golcü Fernandao'ya gelen teklifleri menajeri Eduardo Uram açıkladı.

Fernandao'nun sakatlığın ardından önemli bir çıkış yakaladığını belirten Uram, "Lig'de 2, kupada 5 toplamda 7 gol attı. Dolayısıyla başarılı ve mutlu, bu aşamada planımız devam etmek yönünde. Ancak Çin'den ilgilenen çok sayıda takım var. Beni arıyorlar, ben de bunları Fenerbahçeyönetimiyle paylaşıyorum" dedi. 

"Fenerbahçe teklifi kabul ederse Çin'e gider"
Eduardo Uram, Çin kulüplerinin parasal anlamda çok iyi teklif vermeleri durumunda, Fenerbahçe ile eşgüdüm içerisinde bu opsiyonları değerlendirebileceklerini belirterek şöyle konuştu.

"Fenerbahçe teklifi yerinde buluyorsa, önerilen sözleşme koşulları bizim için de uygunsa, sorun yok, Fernandao Çin'de oynar. Hiçbir sorun olmaz. Ben zaten gelişmeleri Fenerbahçe ile paylaşıyorum. Şimdiden kesin bir şey söyleyemeyiz. Türkiye'deki diğer büyük kulüplerden teklif almadık. Ne Beşiktaş'ın ne de Trabzonspor'un teklifi oldu. Fernandao mutlak biçimde Çin'e gidecek diye kural yok. Başka ülkelerden de opsiyonları var; ama tüm bunların dışında Fenerbahçe'de başarılı, kalırsa çok iyi bir ikinci yarı yapacağına inanıyorum" 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER