Aziz Yıldırım'dan sert açıklama

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, transferleri Başakşehir maçına göre yaptığı yönünde Trt Spor'da çıkan haberleri yalanladı.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım resmi siteden sert bir açıklama yayımladı.

Sarı lacivertlilerin başkanı, TRT SPOR'da yayınlanan bir programda bahse konu olan olayın kesinlikle doğru olmadığını belirterek şu ifadeleri kullandı.

Bu akşam TRT SPOR kanalında yayınlanan Kamp Günlüğü Programı'nda, Barış Yurduseven isimli muhabir, İstanbul Başakşehir Kulübü teknik direktörü Abdullah Avcı'ya, şahsımın takımımızın transferlerini Başakşehir maçına göre yapacağımız şeklinde bir açıklama yaptığımı belirtmiş, Abdullah Avcı da bu ifade üzerinden yorum yapmıştır.

Benim herhangi bir mecrada bu yönde bir demecim olmamıştır. Bahse konu ifade yalandır. Söz konusu muhabir, şahsım üzerinden yalan ifadeler kullanmaktadır.

Fenerbahçe Spor Kulübü transferlerini herhangi bir maça göre değil, kendi planlaması çerçevesinde yapmaktadır ve öngörülen süre içerisinde transfer çalışmaları sonlandırılacaktır. Dolayısıyla bu tür ifadeler yalandır. TRT gibi bir kurumu, yalan haber yapmamaya davet ediyorum.

Kamuoyunun bilgisine sunarım.

Aziz YILDIRIM
Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı


İbrahim Demir- GoalBien.com

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2017, 22:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER