Ali Koç: "Janssen'e 1 yıl için 7 milyon euro!"

Fenerbahçe başkan adayı Ali Koç, 1907 Fenerbahçe Derneği'nde katıldığı canlı yayında çarpıcı açıklamalarda bulundu. İşte açıklamalardan önemli başlıklar..

Ali Koç: "Janssen'e 1 yıl için 7 milyon euro!"

Sarı-lacivertlilerde başkan adayı Ali Koç'un 1907 Fenerbahçe Derneği'nde önemli açıklamalar yaptı. 

Ali Koç sözlerine Aziz Yıldırım'ın ''-Kulübün borcu 400 milyon euro'' açıklamasına değinerek başladı. "-Başkanımız 400 milyon Euro borcu çok küçük bir rakam gibi söylüyor. Borcunuzu ödeyene kadar Fenerbahçe'nin sahibi bankalar. Bunu ben mi yaptım?'' 

"JANSSEN'E 7 MİLYON EURO"

Ali Koç: "-Janssen'in kiralanması için Tottenham'a 5 milyon Euro ödendi. 2.2 milyon Euro da oyuncuya verildi. Bir oyuncuyu bir sezonluğuna kiralamak için 7.2 milyon Euro ödendi."

"10 AY İÇİN 16 MİLYON EURO"

"-​Biz bu sene Vardar'a elendikten sonra 10 ay için €16M ödeyerek panik transferleri yaptık. Neden elendikten sonra yapıyoruz? Taraftar ve kamuoyunun tepkisini engellemek için."

"TERRANEO FUTBOLCU SATMAK İÇİN GELDİ"

"-Terraneo bize oyuncu satmaya geldi. Adam bir anda sportif direktör oldu. O bile şaşırdı. Terraneo gittikten sonra arkasından neler söylendi. Adam hala aylık 78 bin euro maaş alıyor Fenerbahçe'den. Terraneo diye bir adam. Adam bize oyuncu satmaya geldi kendini sportif direktör olarak buldu. Birkaç ay önce WBA ile imzaladı. Siz niye hala bu adama ayda 78 bin euro maaş veriyorsunuz? WBA'ya gitti, o zamana kadar maaş alıyordu."

"-Keşke €400M'um olsa da koyabilsem. Sorunu çözsek kulüpte. Ben bu kadar konuşmasam, size siz maçlara gelin desem. Hayatımız güzel olsa. Değil elbette. Yok o kadar. Ama tarihte yapılmamış kadar bir bedeli hibe edeceğim kulübe."

"ZİNEDİNE ZİDANE"

"-Bu 49. etkinliğimiz. Hadi burası bizim. Bunu saymayalım. 8 etkinliği biz yaptık, kalanlarını insanlar organize ettiler. Bu insanların teveccühü. Bu etkinliklerde bir genç arkadaşımla yakın temasımız doğdu. Telefonum var. Bugün aradı beni. "Abi dersten çıktım. Zidane ayrıldı, yoksa bize mi geliyor" diyor. Kapa telefonunu dersine dön dedim. Keşke imkanlar dahilinde olabilse de getirebilsek"

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2018, 01:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER