Vici Gaming.J yeni isimleriyle sahnede

Profesyonel basketbol oyuncusu Jeremy Lin'in arka çıktığı Vici Gaming, çatısı altında yeni bir Dota 2 takımı oluşturdu. Vici Gaming J adı verilen bu takımın kadrosunda efsane isimler mevcut. Hadi yeni kadroyu hep birlikte inceleyelim.

Vici Gaming.J yeni isimleriyle sahnede

 Sun "Agressif" Zheng
 Liu "Freeze" Chang
 Bai "rOtk" Fan (C)
 Xu "fy" Linsen
 Lu "Fenrir" Chao
 
Sun "Agressif" Zheng

Dota 2 kariyerine 2013'te New Element takımıyla başlayan 25 yaşındaki Çinli oyuncu 2015'te The International'da CDEC takımıyla da final oynayarak büyük bir başarıya imza atmıştı. Eylül ayından itibaren de kendisini Vici Gaming.J'de izlemeye başlamıştık. Önümüzdeki dönemde de kendisini VG.J'de Carry rolünde izlemeye devam edeceğiz.

Liu "Freeze" Chang

Dota 2 kariyerine 2014'te 2144 Gaming.Shield takımında başlayan daha sonra EHOME'un çeşitli takımlarında görev alan Çinli oyuncuyu artık Vici Gaming.J'de Mid rolünde izleyeceğiz

Bai "rOtk" Fan (C)

2011'de Team DK ile Dota 2 kariyerine başlamış olan 24 yaşındaki Çinli Offlane oyuncusu  2014 yılında The International'da Vici Gaming takımıyla finale çıkmış fakat finalde Newbee takımına yenilmişlerdi. Kendisi o yıldan sonra birçok takıma gitmiş olsa da Eylül ayında tekrar Vici Gaming.J için oynamaya başlamıştı ve hala da takım kaptanı olarak kendisini izlemeye devam edeceğiz.

Xu "fy" Linsen

Na'Vi için Dendi neyse aslında VG için de fy odur. Kendisi 21 yaşında ve 2012 yılından beri Vici Gaming'de. Her ne kadar arada VG'nin farklı takımlarında rol almış olsa da sonuçta hep VG bünyesindeydi. Kendisini artık VG.J'nin 4 numara Support rolünde izleyeceğiz.

Lu "Fenrir" Chao

27 yaşındaki Çinli Dota 2 oyuncusu kariyerine 2012'de Vici Gaming'de başlamıştı. 2016'da bir dönem EHOME takımına geçmiş olsa da Eylül ayından beri VG.J'de 5 numara Support rolünde ve bu rolüne devam ediyor.
 
VG.J yeni kadrosuyla bizleri heyecanlandırmayı başardı, bakalım dönem içinde maçlarda da bu heyecanımız devam edecek mi?

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER