Bursaspor takım otobüsüne saldırı yapıldı! İşte yaşananlar

Bursaspor takım otobüsü Kasımpaşa maçı dönüşü Osmangazi Köprüsü'nde saldırıya uğradı. Bursaspor takımı otobüsüne taraftarlar tarafından saldırı düzenlendi

Bursaspor takım otobüsüne saldırı yapıldı! İşte yaşananlar

Bursaspor takım otobüsü Kasımpaşa deplasmanı dönüşü saldırıya uğradı. Osmangazi Köprüsü'nde gişelerde duran takım otobüsüne çevredeki araçlardan inen bir grup Bursaspor taraftarı saldırdı.

Bursaspor takım otobüsü saldırıya uğradı... Bursaspor takım otobüsü Kasımpaşa maçı dönüşü Osmangazi Köprüsü üzerinde Bursaspor taraftarları tarafından saldırıya uğradı.

Bursasporlu futbolcular otobüsün içine girerek sopa ve bıçaklarla kendilerine saldıran taraftarlara karşılık verdi. Otobüste bulunan kulüp personeli ve futbolcular tarafından dışarı atılan taraftarlar olay yerine gelen polisler tarafından gözaltına alındı. Kasımpaşa ile Recep Tayyip Erdoğan Stadı'nda oynanan ve ev sahibi ekibin 4-0'lık üstünlüğü ile sonuçlanan maçta tribünlerde yer alan Bursaspor taraftarları kendi takımlarına tepki göstermişlerdi.

Bursaspor'un milli kalecisi Harun Tekin saldırıda en fazla zararı gören oyuncu oldu. Saldırı sonrası başarılı kalecinin yüzünde ve vücudunda morluklar oluştuğu öğrenildi. 

Bursaspor takım otobüsüne saldırı! İşte onlar ve yaşananlar

Bursasporlu futbolcular ve kulüp personeli saldıran taraftarlardan şikayetçi oldu. Bursa'da ise tesislerin önünde toplanan yaklaşık 100 kişilik bir taraftar grubu Bursaspor yönetimini istifaya davet etti.

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2017, 17:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER