Bursaspor'lu Harun Tekin'den saldırı açıklaması

Bursaspor takım otobüsüne yeşil beyazlı taraftarların yaptığı saldırı sonrası, Bursaspor'un milli kalecisi Harun Tekin açıklama yaptı.

Bursaspor'lu Harun Tekin'den saldırı açıklaması

Kasımpaşa maçından dönüşte Bursaspor taraftarının saldırısına uğrayan Bursaspor takım otobüsünde yaşananlar sonrası tecrübeli kaleci Harun Tekin açıklama yaptı.

Yeşil beyazlı ekibin milli file bekçisi Harun Tekin, bir grup taraftarın takım otobüsüne saldırmasıyla ilgili, "Böylesine vahim bir olay yaşamanın beni, ailemi ve takım arkadaşlarımı derinden üzdüğünü bilmenizi isterim.'' ifadelerini kullandı.Sosyal medyadan açıklama yapan Harun, olayla ilgili duyduğu üzüntüyü şu sözlerle paylaştı.

"Uzun yıllardır formasını onurla ve gururla taşıdığım Bursaspor formasıyla böylesine vahim bir olay yaşamanın beni, ailemi ve takım arkadaşlarımı derinden üzdüğünü bilmenizi isterim. Can güvenliğimizin olmadığı bir ortamda bize küfürlerle, taşla, sopayla ve bıçakla kalleşçe saldırma girişiminde bulunan kendini bilmez barbar taraftar grubunu, gerçek Bursaspor taraftarından ayrı tuttuğumu belirtmek isterim. Bu zorlu süreçte camia olarak birlik ve beraberlik içinde olmamız dileğiyle."

BURSASPOR OTOBÜSÜNE SALDIRI!

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER