Şenol Güneş'ten Bayern Münih yorumu!

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Bayern Münih karşılaşmasının ardından önemli açıklamalarda bulundu.

Şenol Güneş'ten Bayern Münih yorumu!

Güneş, ''Oyuncularım ellerinden gelen gayreti gösterdiler. Skor olarak kaybettik ama oyun olarak kaybetmedik. Rakibe gereksiz pozisyonlar verip gol yememek lazım. 2-1'den sonra oyunu çevirebilirdik ama 3-1'e yakalandık. Tecrübe ve klas farkı vardı. Kim oynadıysa oynadı, ama her oyuncum elinden gelenin en iyisini yaptı. 

Süper Lig'de kendimizi iyi görüyoruz ama burada yapacak bir şey olmuyor. Tüm maçlar önemli artık. Başakşehir 3-4 yıldır iyi işler yapıyor. Avrupa'da da iyilerdi, önemli bir maç bizi bekliyor.'' dedi. 

Taraftarların karşılaşmanın ardından “Bu taraftar seninle gurur duyuyor” tezahüratı üzerine konuşan Şenol Güneş, “Bütün taraftarımıza teşekkür ediyorum. Asıl ben gurur duyuyorum. Türkiye’nin her yerinde destek olanlar da oluyor, tepki gösterenler de oluyor. Yaptığınız işin karşılığı olarak takdir edilmek güzel. Biz onların mutlu olması için işimizi yapıyoruz.

Bugün mağlup olmamıza karşın daha çok destek oldular ve kendimi mahcup hissediyorum, utanıyorum. Gelen taraftarlar iyi sonuçla sahadan ayrılmak ister. Biz her yerde iyi futbol oynamak zorundayız. Ama bazen eksik kalıyoruz. Herkesin görevi futbolun güzelleşmesini sağlamak. Ama hep saha dışına çıkıyoruz. Bugün gelen taraftarın futboldan keyif aldığını düşünüyorum. Ama şahsıma gösterilen ilgiden dolayı da çok mutluyum. Bu yaşta duygusal bir kırılma yaşıyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER