Beşiktaş'ta Rhodolfo gidiyor, Ersan geliyor

Beşiktaş'ın geçtiğimiz sezon kadrosuna kattığı Luiz Rhodolfo ülkesi Brezilya'ya dönmeye hazırlanıyor. Siyah beyazlılar, Brezilya'dan gelen teklifle ülkesine dönmeyi düşünen Rhodolfo'nun boşluğunu da Ersan Gülüm ile dolduracak.

Beşiktaş'ta Luiz Rhodolfo'ya Brezilya'dan talip var.

Geçtiğimiz sezon Beşiktaş'a transfer olan ve sezonun ikinci devresinde sakatlığı sebebiyle forma giyemeyen Brezilyalı oyuncu, ülkesinden gelen teklif sonrası ciddi bir biçimde dönmeyi düşünmeye başladı.

Beşiktaş'ta geçen sezon transfer olduğu Beşiktaş'ta istikrarlı bir görüntü çizen fakat ikinci devre yaşadığı ciddi sakatlık problemi sonrasında yeşil sahalardan uzunca bir süre ayrı kalan Rhodolfo, bu sezon da fazla forma şansı bulamadı.Rhodolfo giderse Ersan gelecek
Beşiktaş eski futbolcusu Ersan Gülüm'ü getirmek için yoğun çaba harcıyor.

Rhodolfo'nun ayrılacak olmasıyla birlikte bu boşluğu tecrübeli yıldızla doldurmak isteyen siyah beyazlılar Ersan ile temas kurdu.

Çin Ligi ekiplerinden Hebei Fortuna'da oynayan Ersan da Beşiktaş'a dönemeye sıcak bakıyor. Ersan Gülüm, Beşiktaş'a dönerse 5.5 sezon formasını giydiği siyah beyazlı ekipte macerasına kaldığı yerdendevam edecek.

Geçtiğimiz sezon Çin'de 24 maçta oynayıp 2 gol atan Ersan'ın Türkiye'ye dönüşü için Hebei China Fortuna kulübünün de sorun çıkartmayacağı gelen haberler arasında.

GoalBien.com Özel Haber

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2017, 23:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER