Aboubakar'dan şampiyonluk açıklaması

Beşiktaş'ın Kamerunlu golcüsü Vincent Aboubakar, BJK Tv'ye önemli açıklamalar yaptı.

Aboubakar'dan şampiyonluk açıklaması

Kamerun formasıyla Afrika Uluslar Kupası Şampiyonluğu yaşayan Aboubakar, Beşiktaş ile şampiyonluk yaşamak istediğini dile getirdi. BJK TV'ye konuşan golcü oyuncunun açıklamaları şöyle:

'EN ÖNEMLİSİ BEŞİKTAŞ İLE ŞAMPİYONLUK'
"Şampiyonluk çok özel bir andı. Her futbolcunun yaşamak istediği bir andı. Beni çok mutlu etti. Bizi destekleyen insanları ve ailelerimizi çok mutlu etti. Orada hep birlikte bunun mutluluğunu yaşadık ama ısrarla şunu söylemek istiyorum. Burada en önemlisi Beşiktaş. Benim için en önemlisi burada şampiyonluklar kazanmak, burada kupalar kaldırmak. Tabii bunun verdiği moral ve özgüven benim için çok önemli. Umarım bunun katkısını hep birlikte yaşayacağız."'HER MAÇI KAZANMALIYIZ'
"Şu an iki kulvarda devam ediyoruz. İkisi de bizim için çok önemli. Seviyemizi yükseltmeye çalışıyoruz. İsrail'de oynayamayacağım ama takım arkadaşlarıma elimden geldiği kadar destek vermeye çalışıyorum. Onlara maç hazırlığında yardımcı olmaya çalışıyorum. Her maç bizim için çok önemli. Maç maç gideceğiz. Çıktığımız her maçı kazanmaya çalışacağız."

QUARESMA'DAN FLAŞ AÇIKLAMA!

'TARAFTARLARA MİNNETTARIM'
"Tarafrarlarımıza hem turnuva boyunca bana verdikleri destek, hem turnuvadan döndükten sonra beni burada karşılama biçimleri, bana gösterdikleri sıcaklık beni gerçekten derinden ve yürekten etkiledi. Onların hepsi benim için çok değerli. Destekleri için onlara minnettarım.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER