banner170

Kupa töreninde görülmemiş olay

Norveç Kupası finalinde Lillestrom, Sarpsborg'u 3-2 yenerek kupayı müzesine götürürken kutlama töreninde Lillestrom'un defans oyuncusu Aleksander Melgalvis, bir anda cinsel organını kupanın içine soktu.

Kupa töreninde görülmemiş olay

Norveç Kupası finalinde Lillestrom, Sarpsborg'u 3-2 yenerek kupayı müzesine götürürken kutlama töreninde Lillestrom'un defans oyuncusu Aleksander Melgalvis'in yaptığı hareketler damga vurdu.

Kutlama töreninde striptiz yaparak soyunmaya başlayan 28 yaşındaki futbolcu, çoraplarına kadar tüm kıyafetlerini çıkardı. Törendekiler şaşkınlık içinde Aleksander Melgalvis'i izlerken Norveçli futbolcu, bir anda cinsel organını kupanın içine soktu. 

Bir süre bu pozisyonda kalan Melgalvis'in bu hareketleri ise Norveç Futbol Federasyonu tarafından tepki çekti.

"PİŞMAN DEĞİLİM"

Norveç Futbol Federasyon sözcüsü Yngve Haavik, "Kupa kazanmak büyük bir şey. Tabii ki kutlama yapılacak bir şey. Ama bunu bir saygı çerçevesi içinde yapmak lazım. Bu kupanın ismi Kral'ın Kupası ve onun değerlerine saygı duyulmalı" derken Melgalvis ise "Yaptığım şeyden pişman değilim. Anlık bir hareketti ve çok sayıda olumlu dönüş aldım. Ayrıca çok eğlenceliydi" sözlerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner169

banner168